0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Як вибрати стілець для майстра?

  • 05 грудня 2018 13:27:19
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 3143

Манікюр – косметологічна процедура, яка відноситься до переліку найбільш затребуваних і популярних. Ще якихось кілька років тому майстер манікюру працював переважно у салонах краси та косметологічних кабінетах. Але останнім часом ситуація кардинально змінилася – маленькі компактні майданчики, де надаються послуги манікюру, можна помітити практично в кожному торговому центрі, особливо якщо йдеться про крупні міста України.


Порівняно з іншими косметологічними процедурами, манікюр не вимагає значних капіталовкладень. До того ж, його особливість – швидкий обіг коштів. Головні складники робочого місця – стіл, стілець для клієнта, стілець для майстра манікюру і професійна лампа з якісним освітленням.


Для клієнта головне – зручне крісло і якісна робота. Але майстру, який весь свій робочий час проводить у сидячому положенні, мало мати просто комфортний стільчик – він має бути спеціальним і відповідати певним вимогам. Відповідно, саме індивідуальні вподобання конкретного спеціаліста підкажуть, як вибрати для нього оптимальну модель виробу.


Сучасні виробники пропонують моделі на будь-який смак, головне – щоб вони відповідали найголовнішим вимогам до професійних меблів. Насамперед це міцність, мобільність і комфортність. Правильний стілець для майстра – це в першу чергу табуретка на міцній металевій основі, зазвичай така основа має бути п’ятипроменева. Переважно всі стільці сьогодні виготовляють на коліщатках задля більшої мобільності. Знову ж таки, це особливо зручно для маленьких компактних приміщень, в обмеженому просторі яких дещо складніше визначитися з вибором стільця для майстра. Окрім коліщат, маневреності стільця сприяє також обертання його навколо своєї осі. Це додатковий фактор зручності, на який варто звернути увагу власникам малогабаритної робочої зони.


Сучасні крісла для фахівця-косметолога чи майстра манікюру мають різну форму сидіння. Це і стандартне кругле сидіння-таблетка (діаметром 36 см, 38 см), і широке сидіння у формі пелюстки, яке має більші розміри – наприклад, 33х43 см, 40х45 см, 41х45 см, 43х46 см, і надзвичайно популярне останнім часом стілець-сідло, яке ідеально підлаштовується під анатомічні особливості людини. Форма сидіння – це саме один з тих чинників, які допоможуть визначитися з вибором стільця для майстра. Ідеальний варіант – попробувати самому і посидіти на всіх стільцях, щоб зрозуміти, яке сидіння для вас найзручніше. Отже, наявність у виробника/продавця власного виставкового залу спрацює як додатковий визначальний нюанс, на який варто звернути увагу в той момент, коли ви плануєте поїхати, вибрати і купити стілець для майстра.


Не менше значення для комфортної роботи майстра має висота стільця. Сучасні виробники пропонують широкий діапазон висоти стільців і різну посадку – і низьку, і високу. Для кожного майстра правильний стілець – той, на якому йому найзручніше працювати з руками клієнта, і посадка стільчика дозволяє відрегулювати потрібну висоту. Якщо майстру бажана низька посадка, на вибір – кілька варіантів: 40–54 см, 42–57 см, 43–56 см, 43–57 см, 44–57 см. Якщо йдеться про високу посадку, тоді це має бути стілець з діапазоном регулювання висоти, наприклад, 51–64 см. Знаючи висоту свого робочого стола, майстер легко зможе вибрати оптимальну для себе модель серед стільців як з низькою, так і з високою посадкою, а пневматичний механізм регулювання зробить регулювання швидким і зручним.


Ще один важливий чинник вибору зручного персонального стільця для майстра манікюру – наявність / відсутність спинки. З одного боку, компактне приміщення вимагає таких само компактних меблів, і в цьому випадку маленький стильний стілець у формі таблетки – найкращий варіант. Але, як відомо, сучасне людство настільки страждає від проблем з хребтом, що підтримка спини, а особливо поперекового відділу, є актуальним трендом для виробників професійних меблів.


У першу чергу це стосується людей, які працюють переважно у сидячому положенні – і питання, як вибрати стілець для майстра манікюру, якщо є потреба підтримувати спину, стає дедалі актуальнішим.

Сьогодні на ринку професійного обладнання є безліч стільців різних розмірів і модифікацій, і кожен майстер зможе вибрати серед них для себе оптимальний варіант стільця зі спинкою. Доступні варіанти модифікацій дозволять вибрати компактний і зручний такий стілець навіть для невеликих приміщень.


Спинка у стільців має різні форми. Вона може бути і видовженою – для максимальної підтримки спини уздовж хребта, і широкою увігнутою низькою – для підтримки поперекового відділу. Є моделі, в яких така коротка спинка може за потреби використовуватись як підлокітники. Якщо ви плануєте вибрати модель стільця для майстра зі спинкою, зверніть окрему увагу на основу стільця – вона має бути посиленої міцності. В стільцях VIP-класу діаметр основи значно ширший за діаметр сидіння. Наприклад, при діаметрі сидіння 38,5 см діаметр бази може становити 60 см. Така конструкція надає стільцю додаткової стійкості – він витримає максимальне навантаження до 180 кг.


Сучасна індустрія професійного обладнання здатна задовольнити будь-які вимоги до робочих меблів, призначення яких – сприяти якісному виконанню майстром своєї основної роботи. Людина, яка обрала своїм фахом створення краси й естетичного задоволення,  якісно і продуктивно може працювати лише у відповідних умовах. І вибрати зручний стілець означає створити зону комфорту як для майстра, так і, в кінцевому підсумку, для всіх клієнтів.

 
 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.