0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Як вибрати масажний стіл?

 • 15 листопада 2019 15:58:50
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1300

Масаж − одне з найбільших задоволень сучасної людини. Лікування, оздоровлення, профілактика, SPA-ритуали − перелік можливостей масажного мистецтва у вирішенні багатьох фізичних, психоемоційних проблем безмежний. Сьогодні масаж − не тільки лікування, а також розслаблення і відновлення. Для справжнього фахівця своєї справи ключове питання − як вибрати масажний стіл? Адже досвід, руки майстра і зручна модель − головні складники професійно проведеного сеансу масажу.

Масажний стіл: визначаємося з майбутнім «місцем роботи»

Сучасний ринок професійних меблів пропонує безліч моделей кушеток для масажу. Головне у виборі − чітке розуміння цільового використання виробу. Тут можливі кілька варіантів:

 • салон краси
 • масажний стіл для медичного закладу (лікарні, клініки, поліклініки, водолікарні)
 • санаторій, будинок відпочинку, база відпочинку
 • модель для масажу в SPA-центр
 • приватний кабінет
 • сауна, баня
 • кушетка для масажу дома
 • робота на виїзді

Вибір моделі масажного столу для кожного із запропонованих варіантів має свою специфіку. Наприклад, салони краси розрізняються за ціновим сегментом, цільовою аудиторією, переліком запропонованих послуг − для них краще вибрати модель масажного столу універсального характеру, щоб використовувати його в інших естетичних і косметологічних процедурах.

Вимоги медичної установи до масажного столу інші − підвищена міцність конструкції, посилена зносостійкість при великому попиті на масаж, довговічність, висока якість оббивки в умовах частої дезінфекції. SPA-центр − це масаж як відпочинок, релаксація, повне відновлення. SPA-процедури − це продумана обстановка і антураж, розмаїття видів масажу, вища вартість послуг. Масажний стіл у такому закладі має органічно вписуватися в загальну обстановку релаксації − тут доречно зробити наголос на його презентабельному зовнішньому вигляді, масивній основі, кольорі виробу, візуальній наявності натуральних дерев’яних матеріалів. Складно уявити собі модель масажного столу для SPA-ритуалів у вигляді косметологічної кушетки на металевій основі.

Модель для масажу в сауні, лазні − навпаки, не повинна містити в своїй конструкції дерев’яні деталі − підвищена вологість може призвести до їх деформації і швидкого зносу. Масажний стіл для майстра масажу, який працює на виїзді − складаний виріб, де на перші позиції виходять такі аспекти, як вага, міцність і стійкість конструкції, що постійно складається і розкладається, швидкість збірки для початку сеансу масажу, наявність сумки / валізки для зручного транспортування. Тому майбутнє місце роботи − перший пункт при відповіді на питання, який масажний стіл вибрати.

Стіл для масажу: вибір моделі


Другий пункт − безпосередньо вибір моделі столу. Тут важлива складова − вибір виробника і /або продавця масажного столу . Тривалість перебування компанії на ринку б’юті-індустрії − один з основоположних моментів. Стабільна компанія, досвід функціонування якої обчислюється не кількома роками, а їх добрим десятком, має напрацьовану репутацію, власний сервісний центр, кваліфікованих менеджерів, які знають всі основні потреби і вимоги покупців, відстежує найголовніші тенденції ринку, веде облік моделей масажних столів, які найоптимальніше зарекомендували себе у щоденному використанні. Придбання масажного столу у такого продавця − гарантія захисту грошей покупця, надійності виробу, його якості.

Якщо прийняти, що виробник, на продукції якого ви зупинили свій вибір, за замовчуванням пропонує якісні меблі, вибір моделі масажного столу − це в першу чергу питання її вартості. Якщо розглядати покупку кушетки для масажу як довгострокове і вигідне вкладення грошей, доцільно на перше місце поставити процедуру масажу як такого, а не косметологічних маніпуляцій. Монофункціональність − аспект, на який ми пропонуємо зробити ставку.

У кушетки і масажного столу різне призначення, різні вимоги до конструкції моделей, різні умови роботи спеціаліста − якщо косметолог працює переважно сидячи, то майстер масажу − стоячи. І не просто стоячи, а постійно рухаючись уздовж столу, переходячи з одного боку на інший. Питання зручності роботи майстра для якісно проведеного сеансу масажу −наявність достатнього простору навколо масажного столу в приміщенні. Масажна модель для SPA-центру має чітку функціональність − складно уявити, щоб у такій установі кушетка для масажу переїжджала з одного кабінету в інший. Її основне завдання − створення максимальної зони комфорту для клієнта, адже техніки масажу спрямовані на його релаксацію і відпочинок.

Масажний стіл: нові підходи до бізнесу і клієнта

Застосування елементів масажу у постійній косметологічній практиці може стати візитною карткою вашого салону, щоб вигідно відтінити на тлі конкурентів. Кожні кілька місяців школи косметології випускають нових фахівців − косметологів, фахівців з масажу, майстрів татуажу тощо. Одні йдуть у класичну косметологію, інші − шукають способи паралельно реалізувати себе в альтернативних напрямах. Застосування найпростіших технік масажу під час проведення доглядових класичних косметологічних процедур − оптимальний, найпростіший і економічно вигідний спосіб змінити підходи до клієнта і бізнесу. І справа не лише в збільшенні вартості середнього чеку салону − тут на перше місце виходить людський фактор.

Одна з найгостріших проблем сучасного людства − невміння розслаблятися. І ця проблема не має національностей і державних кордонів. Ритм життя вимагає від людини бути постійно в режимі on-line, вирішуючи одну проблему за іншою, відповідаючи на повідомлення у Viber, WhatsApp, Telegram та інших месенджерах. Потреба у відпочинку стає життєвою необхідністю, гарантією нормального функціонування складного людського організму. Втомлений клієнт, приходячи на прийом до косметолога, на масажному столі може отримати приголомшливу за своєю значимістю додаткову послугу − сеанс маленького SPA-ритуалу з використанням коротких, але дуже ефективних, масажних технік.

Навряд чи заклопотана роботою і побутом жінка відмовиться від масажу рук і тим більше − голови і ступень ніг. Короткочасний сеанс у 15 хвилин на масажному столі під час завершального етапу процедури, наприклад, поки на обличчі лежить альгінат на маска, здатний буквально «відродити» людину. І навіть маленький салон краси в спальному районі міста може отримати новий виток свого розвитку, надаючи людині можливість якісної релаксації без значних додаткових фінансових витрат. Ваш масажний стіл у такому випадку в сприйнятті клієнта стане синонімом блаженства, кардинально змінивши його ставлення і до салону краси в цілому, і до візитів до косметолога зокрема.

Масажний стіл − меблі, здатні перетворити ваш б’юті-заклад в оазу відпочинку і спокою!

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.