0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Як справитись зі зморшками навколо очей? (Частина II)

 • 20 грудня 2019 11:05:31
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1378

Зморшки навколо очей: способи корекції

З мімічними зморшками навколо очей і появою статичних боротися складно − мало хто з нас може настільки контролювати роботу своїх м’язів обличчя, щоб до 30−35 років не отримати декілька тоненьких ліній майбутніх зморшок, що вже намітилися на шкірі. Запобігти їх появі набагато легше і бюджетніше, ніж потім шукати способи хоча би мінімізувати. У домашніх умовах є кілька варіантів, за допомогою яких можна досягти непоганих результатів, особливо для зони навколо очей:

 • Дійові щотижневі помічники для попередження появи зморшок: скраб, маска, пілінг. Раз в тиждень у середньому косметологи радять відлущувати верхній шар шкіри за допомогою засобів, що містять мілкодисперсний абразивний склад. Виняток − ділянка навколо очей, тут такі засоби не використовують. Класика косметології − скраб з подрібненими абрикосовими кісточками. Сьогодні цей метод вважається досить агресивним, в тому числі і щодо появи зморшок навколо очей − різке збільшення кількості жінок з чутливою, стресовою, зневодненою шкірою робить застосування цього засобу неприйнятним. Йому на зміну прийшли значно м’якші гомажі, «скатиші», ензимні (ферментні) пілінги, кислотні гелі тощо. Маска в домашніх умовах − найсильніший спосіб підтримувати зволоження шкіри на належному рівні. Роблячи маску для обличчя, не забуваємо про шкіру навколо очей − навіть нанесений на віки щільним шаром звичайний гель зробить свою благодатну справу, запобігаючи появі зморшок.
 • Використання професійної косметики, особливо для ділянки шкіри навколо очей, для попередження появи ранніх зморшок. Продукція з мас-маркету не здатна суттєво вплинути на наші зморшки. Якщо у вас є подруга / знайома з дипломом косметолога, радимо звернутися до неї. Багато виробників професійних засобів відпускають свою продукцію лише після реєстрації і пред’явлення диплома про відповідну освіту − косметолога або косметика-естетиста. Ця косметика дорожче, але вона і працює з появою і попередженням зморшок на шкірі навколо очей на зовсім іншому рівні. Втім, у деяких інтернет-магазинах України вже є відповідні розділи, де представлені професійні засоби окремих виробників. І вибрати серед них свій для догляду за шкірою очей, щоб віддалити в часі появу зморшок, дуже просто.
 • Використання домашніх засобів. Зроблені власноруч маски, креми, кашки традиційно вважаються ефективним засобом профілактики появи зморшок навколо очей. Наскільки цей метод актуальний в нашому сучасному світі з його шаленим темпом життя − питання інше. Засоби з домашнього арсеналу працюють добре, в тому числі і для профілактики появи зморшок на шкірі навколо очей, і приготування деяких з них не займе весь той вільний час, що лишився після роботи. Важливий нюанс − забезпечити чистоту, дотримуватися гігієнічних вимоги при їх виготовленні, дезінфікувати робочі аксесуари. І бути уважними до своїх відчуттів: засоби, які використовуються в чистому, «нерозбавленому» вигляді, можуть викликати появу небажаної алергічної реакції під очима і в зоні навколо, особливо − мед і цитрусові олії. А кашка з тертої сирої картоплі, що є чудовим домашнім засобом проти куперозу і зморшок, може спровокувати появу набряків під очима і навколо них.
 • Захист від сонця. Сьогодні косметологи і дерматологи на перше місце в списку причин передчасної втрати тонусу шкірних покривів і появи зморшок, особливо навколо очей, ставлять зловживання сонцем − так зване «фотостаріння». Йдеться про активне сонце, пік якого в літні місяці в Україні припадає з 11.00 до 16.00 годин приблизно. Особливо варто поберегтися власницям світлої шкіри − вони перші в групи ризику щодо тоншання епідермісу і появи зморшок. Більшість денних кремів і засобів декоративної косметики (пудра, тональний крем), у тому числі і для очей, має базовий рівень захисту. Але зловживати кремом з високим рівнем SPF також не варто. УФ-індекс − той фактор, від показників якого залежить потрібний рівень захисту. Хороший спосіб захистити шкіру від появи зморшок − носити в періоди активного сонця великі сонцезахисні окуляри, капелюшки з широкими полями.
 • Застосування масажних технік. Масаж обличчя, і шкіри навколо очей в тому числі − досить ефективний метод попередження появи ранніх небажаних вікових або мімічних зморшок. YouTube надає необмежені можливості для його вивчення. Єдине застереження − перш, ніж робити самій собі масаж, радимо добре вивчити м’язи обличчя, їх переплетіння, розташування, функції тощо. Недосвідчений початківець любитель зможе зробити собі лише гірше, й елементарно опустити ще нижче м’язи обличчя на шкірі навколо очей і поглибити зморшки, замість того, щоб їх підняти і зміцнити. Крім масажу, існують і різні вправи − вони набагато зрозуміліші, легші, простіші. Щоденне виконання кількох таких вправ для очей буде відмінною профілактикою ранньої появи зморшок на шкірі навколо них.
 • Кінезіотейпування як метод боротьби з появою зморшок на шкірі останнім часом набуває величезної популярності. Є багато навчальних семінарів на цю тему, вебінарів, короткочасних курсів й інших способів вивчити методику. Але наскільки ефективний цей метод для очей − питання дискусійне. Хоча б з тієї причини, що тейп, який використовується для прикріплення, набагато «важчий» за ніжну шкіру навколо очей і може лише погіршити ситуацію зі зморшками. У підсумку замість підтягнутої шкіри можна отримати нависаючу верхню повіку і появу нових складок. Разом з тим, кінезіотейпування як метод досить ефективний для підтяжки м’язів обличчя, шиї, тіла.
 • Апаратні методи в домашніх умовах. Мабуть, найоптимальніший спосіб впоратися з появою зморшок, особливо на делікатній шкірі навколо очей. Лідер серед апаратних методів − мікрострумова терапія. Самий фізіологічний для людського організму спосіб, що характеризується повною відсутністю агресивної складової і потенційних ризиків. Ще один дієвий метод боротьби з появою нових зморшок на шкірі − ультразвуковий масаж. Його перевага − в простоті виконання, адже для зони навколо очей передбачена окрема насадка. Якщо для застосування мікрострумової терапії потрібні елементарні знання будови м’язів обличчя і навички, що набуваються з досвідом, то для самостійного виконання фонофорезу досить мати мінімальні знання про масажні лінії на шкірі.

 

Сьогодні виробники професійної техніки пропонують маленькі портативні моделі спеціально для домашнього застосування. За допомогою них можна і успішно протистояти появі зморшок, особливо на шкірі навколо очей, і боротися з ними. Їх перевага − тривалий термін служби, адже така техніка розрахована на активну роботу в умовах повноцінного завантаження салону краси. Вибираючи апарат, орієнтуйтеся саме на цей показник −  чи продає його офіційний дистриб’ютор професійних косметологічних приладів. Деякі виробники при купівлі такої техніки запрошують на безкоштовний навчальний семінар, після якого зробити самій собі мікроструми в куточках очей вже буде не складно.

Догляд за собою − це довготривалі інвестиції в саму себе. Дотримання щоденних простих правил коректного догляду за шкірою навколо очей і використання професійних апаратних засобів корекції дозволить довго радіти відсутності зморшок, відтермінує їх появу, щоб надовго лишитися щасливою власницею молодої доглянутої шкіри. 

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.