0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Ідеальне крісло для педикюру: як вибрати

  • 26 листопада 2018 09:34:40
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 2894

Догляд за руками і ногами – класичні косметологічні процедури, одні з найпоширеніших у загальному переліку косметологічних послуг на ринку б’юті-сервісу. До того ж, користуються найбільшим попитом і затребуваністю порівняно з деякими іншими видами послуг – наприклад, апаратною косметологією. Образно кажучи, вони мають найбільше «покриття» жіночої (а останніми роками й чоловічої) аудиторії. І питання, як вибрати педикюрне крісло, для косметологічного салону важливе й актуальне.

 

Кваліфікований майстер і зручне педикюрне крісло – дві головні складові якісної процедури педикюру. І якщо рівень кваліфікації майстра залежить лише від нього самого і вимагає постійного самовдосконалення і професійного зросту, то якісне крісло для педикюру – готовий виріб, який існує в багатьох модифікаціях на будь-який смак.  


Педикюрні крісла-кушетки – мабуть, один з найвдаліших витворів інженерної думки. Головна їхня відмінність від стандартної косметологічної кушетки – конструктивні особливості, призначення яких – сприяти максимальному розслабленню клієнта у сидячому положенні. І хоча всі сучасні кушетки розкладаються горизонтально і можуть використовуватись для проведення інших естетичних процедур, саме комфорт і зручність сидячого положення – основна складова правильного вибору крісла для педикюру.


Конструкторські особливості моделей відрізняються значним різноманіттям. Ми наведемо основні відмінності, які допоможуть вам краще зорієнтуватися і здійснити такий вибір крісла для педикюру, який повною мірою відповідатиме вашим вимогам і вподобанням.
 

Висота: є моделі і з фіксованою висотою, і з можливістю її регулювання. Переважно найпоширенішими на сьогодні є модифікації з можливістю регулювання висоти, і її діапазон відрізняється значним коливанням. У тому випадку, якщо йдеться про модель з фіксованою висотою, варто звернути окрему увагу на цей показник – наскільки з ним буде зручно працювати конкретному майстру.


Оскільки висота виробу ніяким чином не позначається на зручності клієнтів, цей нюанс має значення переважно для фахівця. Запас висоти, в залежності від моделі, може складати від 6 до 30 см, і допоможе вибрати зручне педикюрне крісло майстру будь-якого зросту – як низького, так і високого.

Можливі варіанти регулювання висоти: на 6 см (при цьому висота крісла складатиме 70–76), 14 см (52–66 см), 18 (63–81), 20 (60–80), 22 (63–85), 23 см (60–83), 30 см (61–91). Такі варіанти дозволять майстру оптимізувати вибір правильного крісла для педикюру і підібрати собі найзручнішу для роботи висоту. Крісла з можливістю регулювання висоти відрізняються також механізмом регулювання: це може бути механічне регулювання, гідравлічне (помпа + ножна педаль), пневматичне, електричне.


Секційність: якісне крісло для педикюру має складатися з мінімум 3-х секцій. Є варіанти, в яких спинка складається з 2-х секцій. Всі ці деталі сприяють максимально комфортному розміщенню клієнтів у сидячому положенні, особливо їх оцінять ті відвідувачі, які мають проблеми з хребтом. А сьогодні, як свідчать медики, такі проблеми має більшість населення нашої планети.


Серед інших технічних характеристик, які стануть у нагоді при виборі крісла для педикюру, важливе значення має кут підйому спинки, а також кут підйому (опускання) ножної частини.

Кут підйому спинки: від 0 до 550, від 0 до 600, від 0 до 700, від 0 до 750.

Кут підйому ножної частини: від 350 до 0, від 700 до 0, від 800 до 0, від 900 до 0.

Кут підйому кушетки: від 0 до 150.

В окремих моделях є можливість підняти ножну частину відносно сидіння на 100, 150.

Положення спинки може мати такі механізми регулювання: механічний, пневматичний, електричний.

Положення ножної частини: механічне, пневматичне регулювання.

В деяких моделях є можливість установлення сидіння в нахилене положення (за допомогою розташованого під сидінням важеля), при цьому кут відхилення становить приблизно 200.

Для косметологічного кабінету також може мати додаткове значення такий нюанс, як наявність знімних підголівників і знімних підлокітників (що дає додаткове збільшення ширини кушетки), а також – їх рухомість. Знімними також можуть бути і такі деталі: секція для голови, подушка-підголовник, подушки для ступень.


Варто звернути також увагу на моделі, в яких сидіння обертається навколо своєї осі на 3600 з можливістю фіксації положення. Це додає кріслу додаткової мобільності і зручності для майстра.

Іншими елементами додаткової зручності, які також допоможуть вибрати ідеальне педикюрне крісло, є: наявність висувної чи знімної підставки чи подушок для ступень (з можливістю регулювання їх висоти і відстані) і наявність підставки для педикюрної ванночки.

Педикюрні кушетки можуть мати різні розміри, наприклад: 171х63/83х63/81 (h) см, 173х84,5х61/91(h) см, 187х62/80х60/80 (h) см, 188х53/62х70/76 (h) см, 189х62х60/80 (h) см, 200х66х72 (h) см.

Максимальне навантаження: 130 кг, 150 кг, 200 кг, 250 кг.


Сучасні виробники косметологічних меблів пропонують педикюрні кушетки різних моделей та з різними інженерними особливостями. Найголовніший критерій вибору – якість продукції. А її може забезпечити лише продавець з бездоганною репутацією і успішним тривалим перебуванням на б’юті-ринку, власними торговими марками і тисячами проданих одиниць товару. Лише належним чином оцінивши й опрацювавши всі перераховані позиції, можна правильно вибрати крісло для педикюру, яке принесе клієнтам комфорт, а майстру – зручне, якісне й професійне робоче місце.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.