0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Гідропілінг: як часто робити і зі скількох років проводити процедуру

  • 16 серпня 2019 10:50:41
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 26658

Сучасна косметологія – науковий напрямок, який розвивається активно та інноваційно. Її основне завдання – продовжувати молодість, допомогти жінкам в будь-якому віці виглядати доглянутими та елегантними. Одне з останніх досягнень світової косметології – гідропілінг. Як процедура, він має ряд переваг: а) його можна проводить часто – він не викликає звикання, не є агресивною маніпуляцією, б) доречний для підліткової і юної шкіри – стандартне для косметології питання, зі скількох років можна робити пілінг обличчя, в цьому випадку починається з 15–18 років.

Гідропілінг: суть процедури

У самій назві методики криється принцип дії косметологічної маніпуляції. Гідропілінг – це глибоке очищення шкіри за допомогою води. Незважаючи на видиму простоту назви, метод має унікальні особливості – насичує клітки киснем. Вода і кисень – головні «дійові особи» процедури, а їх вплив і значення для людського організму, і шкіри в тому числі, переоцінити складно.

Якщо перші прилади працювали на основі просто очищеної води, то наступні покоління апаратури мають ускладнену інженерну конструкцію. Сьогодні гідропілінг проводять для зволоження, очищення, відлущування, легкого поверхневого пілінгу, насичення шкіри киснем і мікроелементами, її нетравматичного і неагресивного оновлення та омолодження.

Сучасний гідропілінг – певною мірою загальна назва, сама процедура умовно розділяється на 2 види: безконтактний газорідинний пілінг, коли шкіра очищається за допомогою дрібнодисперсного струменя води з киснем, і гідродермабразії як новітнього способу механічного очищення шкіри за допомогою води, вакууму і алмазних наконечників. В останньому випадку йдеться про декілька етапів, які можна проводить як окремо, так і в комплексі: гідропілінг, гідродермабразія, ревіталізація, пілінг Н2О2.

Для кожного етапу процедури передбачені окремі насадки в апараті – в залежності від виробника вони можуть бути як одноразового використання, так і з можливістю стерилізації, а також під них – спеціальні розчини. Зазвичай, розчини можуть містити АНА кислоти, саліцилову кислоту, засоби для ревіталізації шкіри.

Гідропілінг: показання до проведення

Як і будь-яка інша доглядова салонна процедура, метод має свої показання. По суті він щадний, нетравматичний, відсутні агресивні складові – як в класичному хімічному пілінгу, наприклад. Гідропілінг можна проводити як anti age методику в комплексних програмах антивікового догляду, профілактичну процедуру – особливо в умовах мегаполісу для стресової шкіри, яка щодня «насичується» вихлопами автомобілів, смогом великого міста, пилом, брудом, кіптявою, декоративною косметикою, біологічними виділеннями з пор.

Гідропілінг можна проводити курсами (5–10 сеансів, якщо молода шкіра, 10–15 для вікової), як самостійну процедуру – періодично насичувати шкіру вологою і різними потрібними мікроелементами. Вона також цілком доречна як процедура вихідного дня.

Показові результати гідропілінг демонструє при використанні його як підготовчого етапу – перед лазерним шліфуванням, RF-ліфтингом й іншими серйозними операціями.

Окреме показання проводити процедуру – трансепідермальна втрата вологи. З води значною мірою складається людський організм в цілому, наша кров, органи, і, природно, шкіра. Нестача вологи в клітинах – одна з причин раннього старіння, тьмяного кольору обличчя, появи ранніх дрібних зморшок. Зневоднений стан – стрес для шкіри, і гідропілінг у таких випадках – ідеальний помічник косметолога.

Найпоширенішою є думка, що профілактикою старіння потрібно займатися з 25 років. Гідропілінг – процедура, яку можна починати проводить набагато раніше – починаючи з підліткового віку. Просто в цьому випадку нема потреби проводити всі етапи – юній шкірі досить очищення спіралевидними насадками.

Гідропілінг: переваги методу

Глибоке очищення пор – найпопулярніша косметологічна процедура. Кожен тип шкіри має свої рекомендації з очищення, які істотно відрізняються один від одного. Найделікатніша шкіра – сухого типу, вона не сприймає травматичних способів, але також потребує профілактичних чистках. В цьому випадку проводити гідропілінг – ідеальний варіант: вихрові цівки води з необхідними добавками чудово замінюють жорстку дію інструментів, і навіть м’якішу – ультразвукової лопатки-скрабера.

Зволоження необхідно будь-якій шкірі, незалежно від типу і стану. Гідропілінг – універсальна процедура, що підходить для шкіри всіх типів. З його допомогою можливе як поверхневе очищення, так і глибока ексфоліація. Метод показовий для розкриття пор, очищення їх від чорних точок – комедонів, виділень сальних і потових залоз, видалення ороговілих клітин.

Гідропілінг не має сезонних обмежень – на відміну від інших способів очищення. Хімічний пілінг краще проводити в осінньо-зимові місяці - період неактивного сонця. Газорідинний пілінг – навпаки, оптимальний для спекотних літніх місяців, оскільки процедура холодова, в холодну пору року клієнт може застудитися. Плюс до всього, індивідуальна непереносимість холоду також накладає свої обмеження.

Гідропілінг в цьому відношенні має величезну перевагу – це універсальна всесезонна процедура. Залежно від наявної проблеми, косметолог складе необхідну для шкіри програму, підбере найбільш підходящі засоби-добавки.

Пружна, свіжа, зволожена, насичена вологою шкіра – це реальність, яка можлива з процедурою гідропілінгу.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.