0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Що таке вапоризація і навіщо вона потрібна?

  • 20 грудня 2019 12:49:54
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 2545

Вапоризація - це процедура розпарювання шкіри випаровуванням лікувальних розчинів або звичайної води. В результаті такого впливу шкіра стає м'якшою, пори розкриваються, а вміст пор також розм'якшується і легко виходить на поверхню.

Процедура затребувана косметологами, які спеціалізуються на чистці шкіри обличчя. Вони часто використовують даний метод перед ручною або комбінованою чисткою, спрощуючи тим самим собі роботу.

Парогенератор родом з дитинства

Про позитивний вплив пару багато з нас знають з дитинства, коли батьки ховали нас під рушником і змушували дихати над гарячим відваром з лікувальних трав або просто над вареною картоплею, щоб вилікувати застуду, біль в горлі і кашель.

У народній медицині це вважається дуже ефективним способом. Не менш позитивний вплив надає вапоризація і в косметології.

В косметології для впливу паром використовують спеціальне обладнання - апарат вапоризатор. Такі прилади не вимагають ховатися під рушником з головою. У них передбачена спеціальна конструкція, яка дозволяє направити пар на обличчя клієнта, що лежить на кушетці.

Косметологічний вапоризатор

Конструкція вапоризатора, що застосовуються у професійній косметології передбачає наявність колби для води і парогенератора (рукава) з наконечником, який дозволяє регулювати напрямок пари.

Зручно коли вапоризатор сконструйований разом зі штативом на колесах, це дозволяє його вільно і легко переміщати в кабінеті косметолога. Добре якщо парогенератор рухливий, тобто ви може змінювати кут нахилу подачі пари, таким чином ви забезпечите максимальний комфорт клієнта і собі в процесі обслуговування пацієнта.

Сучасні моделі вапоризаторів оснащені декількома функціями. Крім звичайної вапоризації ви можете додати ароматерапію і озонування. Все це перетворює звичайний сеанс вапоризації в люксову релакс-процедуру.

Якщо ви шукаєте якісний вапоризатор, який зволожує шкіру і відмінно допомагає в очищенні шкіри вибирайте з асортименту ТМ Beauty Service.

Ці вапоризатори творять чудеса, крім розм'якшення і зволоження апарати-парогенератори також покращують кровообіг. В результаті чого обличчя буде виглядати відпочилим і доглянутим.

Сучасне обладнання дуже просте в управлінні, а також оснащено таймером і системою оповіщення, яка сигналізує про недостатню кількості рідини в колбі. Таким чином процедура не вимагає ніяких зусиль з боку косметолога, все що потрібно це встановити час процедури і включити апарат.

Купуючи обладнання в офіційному магазині ви отримуєте масу переваг у вигляді гарантії повернення і гарантійного обслуговування, а також наявність необхідних документів на апарат, такі як санітарно-гігієнічний висновок і сертифікат відповідності якості.

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.