0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Апаратна косметологія: топ-5 салонних процедур

 • 28 серпня 2020 18:57:35
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 3017

Найбільш запитані і популярні – отже, найефективніші. Інакше на чому ґрунтувалась би їхня популярність? Категорія «модно» в цьому випадку – недостатній і непереконливий критерій. Світ сучасної апаратної косметології – це ефективні методики й технології, що делікатно й безпечно допомагають жінкам у їх вічній боротьбі за молодість шкіри. Розглянемо й проаналізуємо 5 найефективніших салонних процедур з догляду й омолодження шкіри, що в найбільшій мірі створюють салону краси імідж і приваблюють клієнтів.
 


 

Топ-5 апаратних процедур: на вершині популярності

Одні процедури з догляду за шкірою базові й необхідні, інші – доглядові: з омолодження, догляду, зволоження й насичення шкіри різними «смаколиками», як їх люблячи називають косметологи. Найбільш запитані – процедури з омолодження й догляду за шкірою, й апаратна косметологія володіє яскравими, результативними, показовими технологіями з догляду за шкірою.

За рівнем емоційної насиченості клієнтів, їх задоволення від процедур і побачених на власні очі результатів явні лідери – такі 5 апаратних методик догляду за шкірою обличчя й тіла:

 • Гідропілінг
 • Мікрострумова терапія
 • Вакуумний масаж
 • Міостимуляція
 • Пресотерапія

Сюди входить і шкіра тіла також – адже не дарма в європейській косметології немає чіткого розподілу на спеціальності: або обличчя, або тіло. Такий розподіл властивий українській косметології. Але багато спеціалістів під час своєї практики починають освоювати «суміжні» ділянки, умовно їх так назвемо, поступово спускаючись з обличчя донизу.

Апаратна косметологія створила масу помічників – сучасна техніка суттєво полегшує працю, розширює коло можливостей і спрощує надання цілого ряду послуг з догляду за шкірою. Один з найбільш показових прикладів – пресотерапія. Процедура з нульовою собівартістю при максимальній користі для людського організму – і, піднявшись з кушетки, клієнт з подивом відчує в ногах давно забуту легкість. А для цієї процедури не потрібні жодні спеціальні знання, які можна отримати лише в медичному вузі – все «знає» розумна техніка.

Апаратна косметологія: безпека й природність

Anti-age процедури – один з найзатребуваніших напрямів сучасної косметології. Якісний і результативний антивіковий догляд за шкірою можливий не лише у вигляді ін’єкцій або пластичних операцій. Швидше, навпаки – саме поняття «догляд» передбачає стабільний догляд за шкірою на постійній основі. В той же час хірургічна косметологія – радикальний разовий метод. Або не разовий, але це вже інша історія.


 

Процедури з догляду за шкірою з арсеналу апаратної косметології мають 2 кардинально інші характерні риси:

 • Безпека
 • Фізіологічність

І чим далі розвиваються технології, тим все більше вони орієнтовані саме на фізіологічність і природність процедур. Скажімо, перші апаратні методи того ж rf ліфтингу близько 20 років тому досить важко сприймалися шкірою у зв’язку з їх термальною складовою і навіть опіками, а сучасне покоління – це вже зовсім інші апарати, в технічних параметрах яких виключена сама можливість виникнення таких наслідків.

Із запропонованих процедур в системах догляду за шкірою обличчя найбільш фізіологічними й безпечними в апаратній косметології є 3 антивікові методики:

 • Гідропілінг
 • Мікрострумова терапія
 • Вакуумний масаж

Гідропілінг – одна з найяскравіших апаратних новинок останніх кількох років. Свіжість і чистота – саме так можна двома словами охарактеризувати асоціації, що виникають при згадці. Косметологічна процедура з догляду за шкірою, яка відрізняється найяскравішими, емоційно й позитивно забарвленими відгуками клієнтів. Очищення, освітлення, боротьба зі зморшками, омолодження, сяяння, насичення шкіри цінними інгредієнтами ексклюзивних сироваток, лікування елементів запалення й акне.

Мікрострумова терапія – класика апаратної косметології, що має найдовший період апробації. Понад 40 років активного застосування в салонах і кабінетах краси – а до цього був тривалий період використання в реабілітаційній і відновлювальній медицині. Відновлення енергетичного потенціалу клітин і клітинних мембран, зміцнення тонусу й тургору шкіри, потужна боротьба з гравітаційним птозом, підтяжка м’язів і м’язового каркасу в цілому.

Вакуумний масаж – давній добрий баночний вакуум, який отримав в апаратній косметології своє «друге дихання». Спеціальна техніка боротьби зі зморшками передбачає точкове локальне глибоке опрацювання м’язів – процедура тривала й надзвичайно ефективна. 1.5-2 години – такий час потрібен. Глибокі вікові заломи шкіри – на лобі, в орбітальній зоні, носогубна складка – тут вакууму складно отримати конкуренцію, якщо освоїти цю техніку. Надзвичайно ефективно працює з жировими відкладеннями на обличчі, які з віком перерозподіляються й опускаються донизу. Зона підборіддя, нижня третина, зміцнення й відновлення м’язового каркасу, чіткий овал і контур вилиць, підборіддя, нижньої щелепи – безпосередня зона компетенції вакууму. Зменшення пор, покращення рельєфу шкіри і її тонусу – це теж вакуум.

Апаратна косметологія: процедури по тілу

Схуднення і боротьба з целюлітом – ключові теми для тіла. Косметологи знають – одна з найголовніших проблем тіла – це застій рідини в органах і тканинах, уповільнення лімфообігу. Саме тому боротьба з надлишковою вагою починається з лімфодренажних технік – або закінчується ними в обов’язковому порядку, в залежності протоколу і специфіки процедури.

Вже згадана процедура пресотерапії – найпростіший і найлегший лімфодренажний метод апаратної косметології. Півгодини задоволення для зони ніг – а заодно й профілактика варикозного розширення вен, лікування його початкових етапів, звільнення від набряків і зайвої рідини в організмі – і схуднення за компанію. Вона ж застосовується для лікування початкових стадій целюліту, пов’язаних саме з застоєм зайвої рідини. Застосування в косметології спеціальних засобів для обгортань – дренажних, антицелюлітних, детоксикуючих – суттєво покращує якість процедури і видимі зміни на шкірі.

Апельсинова шкірка, зміцнення тургору шкіри – це теж пресотерапія. Без жодних перебільшень – портативний професійний апарат пресотерапії має бути в кожному домі. Це здоров’я, бадьорість, легкість. Та й самому косметологу буде доречно закінчити свій напружений робочий день цією процедурою. Полежати, відпочити, порелаксувати.

 


 

У методах боротьби із зайвими об’ємами на животі, стегнах, сідницях пальму першості в апаратній косметології впевнено тримає міостимуляція – гімнастика для лінивих. І віддавати своє лідерство нікому не планує. У косметологів, які практикують цю процедуру, є власна значна колекція фотографій з рубрики «до і після». І ці фотографії вражають.

Специфіка методу – стимуляція м’язових скорочень електричним струмом в обраних ділянках. Найголовніша умова – не працювати одночасно з групами м’язів-антагоністів. Мабуть, міостимуляція – це єдина апаратна процедура в косметології, що вимагає наявності серйозних знань – щодо розташування м’язів. Утім, погодимося, що це не саме складне в роботі косметолога. До того ж, компанія «Бюті Сервіс Україна» забезпечує безкоштовним індивідуальним навчанням при купівлі будь-якого апарата – і міостимуляції у тому числі.

Апаратна косметологія не вичерпує свої можливості перерахованими методами. В її арсеналі ще багато цікавого й ефективного.

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.