0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Апаратна косметологія - 2020: популярні процедури

  • 03 лютого 2020 00:00:00
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 2717

Апаратна косметологія - одна з найбільш прогресуючих галузей. Щорічно на ринку косметологічного обладнання з'являються новинки і вдосконалені існуючі апарати. З їх допомогою косметологи можуть вирішити практично будь-яку естетичну проблему обличчя та тіла.

Лазерний метод косметологічної корекції займає лідируючі позиції кілька останніх років, але вже сьогодні в запитах клієнтів салонів краси переважають інші апаратні методики.

Тенденції-2020

Відзначається зростання затребуваності апаратних процедур по тілу. Все частіше клієнти салонів краси виявляють зацікавленість у коригувальних програмах по тілу.

Тому можемо з упевненістю сказати, що в цьому році в арсеналі косметолога повинно бути кілька апаратних методик по тілу. Якщо у майстра відсутній досвід роботи по тілу, це не повинно бути обмежуючим фактором, оскільки сучасне обладнання дуже просте в управління, часто оснащено сенсорним і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Велика частина устаткування мінімізує трудовитрати майстра, тобто найчастіше косметолог виступає тільки в ролі оператора, який просто запускає в роботу апарат і стежить за процесом. Так, наприклад, працює обладнання для міостимуляції та пресотерапії.

Ці апарати є відмінним джерелом доходу будь-якого салону, так як можуть поєднуватися з іншими процедурами, за рахунок цього ви надаєте комплексний догляд і значно підвищуєте чек послуги. Найбільш вигідне поєднання процедур - пресотерапія з одночасним доглядом за обличчям. Завдяки відмінному лімфодренажному ефекту результативність доглядових маніпуляцій по обличчю значно підвищується.

Сучасний апаратний масаж

Серед найбільш ефективних апаратних методик по корекції фігури - це масаж за допомогою вакуумних апаратів з різними насадками в залежності від мети, яку ми ставимо - лімфодренажний, антицелюлітний або релакс-ефект.

Остання новинка в асортименті вакуумних апаратів - термовакуум, який презентувала компанія Б'юті Сервіс Україна під ТМ Beauty Service. Це апарат 2-в-1, який об'єднує дві ефективні технології впливу - вакуум і інфрачервоний прогрів. За рахунок одночасного впливу ми значно полегшуємо роботу майстра, а також прискорюємо метаболічні процеси в тканинах, отримуючи тим самим очікуваний ефект набагато раніше, ніж якби впливали тільки вакуумом.

Тепловий термічний вплив розм'якшує шкіру, робить жировий прошарок більш піддатливим і сприяє виведенню надлишків у міжклітинний простір. З подальшим завданням - активізацією роботи лімфатичної системи працює вакуум.

Також даний апарат оснащений насадкою для біоелектростимуляція. Це вплив електричних імпульсів малої сили по типу акупунтура, що володіє вираженим релакс-ефектом. Процедура рекомендована спортсменам з м'язовим болем.

Популярні апаратні процедури по обличчю

У косметології обличчя сьогодні найбільш затребувані процедури обіцяють миттєвий ефект, з них найбільш на слуху процедура гідропілінг. Це багатокомпонентна процедура, яка об'єднує в собі кілька факторів впливу: водного, кислотного і вакуумного. В результаті шкіра очищається, набуває здоровий блиск, стає однотонної, рівною і гладкою.

Перевага даної процедури в простоті її виконання для косметолога і дійсно миттєвому результаті. Оптимальний варіант апарату для гідропілінг - мод. 254 Aquafacial ТМ Beauty Service. Це відмінне поєднання якості і ціни. Апарат має відмінні технічні характеристики, які розраховані на інтенсивну експлуатацію приладу в умовах косметологічного кабінету.

На відміну від інших варіантів аналогічного обладнання представленого на ринку - Aquafacial комплектується набором необхідних сироваток, тобто після покупки приладу косметолог відразу може приступити до роботи, немає необхідності в пошуку відповідних косметичних засобів. Крім того, компанія Beauty Service забезпечує повноцінний сервіс для своїх клієнтів і гарантує наявність витратних матеріалів для своїх покупців.

Завжди актуальні апаратні методики

Якщо ви консервативні і віддаєте перевагу в своїй практиці класичні методи косметологічних послуг, рекомендуємо звернути увагу на завжди затребувані процедури - це базовий догляд.

В асортименті ТМ Beauty Service є безліч варіантів косметологічних комбайнів з набором класичних послуг: уз-скрабер, фонофорез, електропорація, микродермабразия, мікрострумова терапія, а також є варіанти з гальваніки, дарсонвалем і брашингом.

Багатофункціональність обладнання - це вигідне капіталовкладення, яке дозволить вам охопити широкий спектр косметологічних послуг і ви будь-якому клієнту зможете запропонувати відповідний догляд.

 

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.