0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Який ліфтинг краще: короткий огляд методик

 • 30 березня 2020 16:43:30
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 1244

У житті кожної жінки настає момент, коли ранковий погляд на себе у люстерко змушує визнати очевидне – зміни починаються. Насамперед це стосується шкіри обличчя – ми, жінки, і так занадто часто досить критично ставимося до своєї зовнішності, так ще й овал обличчя починає «плисти»! Опускаються куточки губ та очей, формується сумна носо-губна складочка, з’являються і все частіше проявляються зморшки на лобі, «гусячі лапки», між бровами, навколо рота, провисають щічки, розпливаються контури обличчя. «Пора вже, пора!» – немовби каже нам наша шкіра, і починаються пошуки методик і методів, що дають очевидний і стійкий результат.

Одна з найбільш запитаних – підтяжка шкіри, її ліфтинг. У тезаурусі сучасної жінки це слово набуло майже магічної символіки – до певної міри воно синонімічно виразу «повернути молодість». Про те, що таке ліфтинг, які є його види, різновидності й методики, який він дає результат і ефект – ми й поговоримо у цій статті.

Ліфтинг: що це таке, види підтяжки

До української косметології слово ліфтинг прийшло з англійської мови, де lift означає підіймання, рух догори. Методики підйому шкіри вверх – саме так буквально можна прикласти цей термін до косметології. Один із синонімів – підтяжка, і це вже зрозуміліше. Сьогодні ліфтинг – це косметична процедура, головна вимога до результату якої – очевидний ефект підтяжки шкіри.

І тут можна спостерігати цікавий феномен – у сучасній косметології та у суспільному сприйнятті можна помітити своєрідне розмежування понять. Слово «підтяжка» більшою мірою передбачає хірургічне втручання. «Вона зробила якусь підтяжку» – саме так зазвичай ми думаємо про чергову зірку екрану з помітно зміненою зовнішністю. А безпосередньо ліфтинг – це щось інше, це методики догляду, що дають результат і стійкий ефект підтягнутої і доглянутої шкіри.

Умовно можна виділити 2 основних види підтяжки:

 • Хірургічна методика: пластика верхньої повіки (блефаропластика), нижньої частини обличчя та шиї(сервіко-фасціальна підтяжка), ділянки лоба і скронь (скронево-фронтальна підтяжка), підборіддя (геніопластика) тощо.
 • Нехірургічні методики: загальне широке комплексне поняття, яке містить декілька різних видів.

Хірургічні методики ліфтингу мають високий результат і стійкий ефект, своїх шанувальників, прихильників і навіть фанатів, проводяться за різними показаннями. Хірургічні методики – це медицина, що формує моментально такі недоліки:

 • Дорожнеча процедури підтяжки шкіри
 • Ризик лікарської помилки та потенційно можливих ускладнень
 • Непередбачуваний результат
 • Потреба в реабілітаційному періоді
 • Наркоз (часто – загальний)

Нехірургічні методики підтяжки відрізняються м’якою неагресивною дією. А разом з високим ефектом, стійким результатом, пролонгованою дією, відсутністю необхідності у періоді навіть соціальної реабілітації складають їм якісну альтернативу.

Не хірургічний ліфтинг: види методик підтяжки шкіри

Велика розмаїтість, видимий результат, високий ефект від процедур – саме так можна коротко охарактеризувати існуючі методики. Умовно їх можна поділити на 4 види:

 • Апаратні методики
 • Масаж: ручний, вакуумний, баночний
 • Ін’єкційні способи підтяжки: так звані уколи краси, мезотерапія, біоревіталізація, векторний ліфтинг, плазмоліфтинг тощо
 • Косметичний ліфтинг: за допомогою спеціальних засобів

Апаратні способи підтяжки шкіри безпечні, дають добрий результат і ефект за умов дотримання головної умови – техніка має бути від офіційного дистриб’ютора, підтверджена українськими сертифікатами якості і санітарно-гігієнічними висновками. Головний робочий інструмент косметолога – косметологічні комбайни, коли на шкірі працює електричний струм, ультразвук, лазер, світловий потік. Серед апаратних методик найефективніше діють такі процедури:

 • Мікрострумова терапія:високий результат, на шкірі працює електричний струм з чітко визначеною частотою коливань, формою імпульсу, силою струму. За допомогою цієї методики шляхом розставлення електродів можна робити також акупунктурний ліфтинг – якщо косметолог має достатньо знань.
 • RF-ліфтинг: популярна й запитана методика, стійкий результат та ефект, на підтяжку шкіри працює електричний струм високої частоти радіохвильовому діапазоні. Якщо мікроструми можна проводити з профілактичною метою, то  RF-ліфтинг проводиться лише за показаннями.
 • Електроміостимуляція: ще одна струмова процедура з ефектом підтяжки, головна умова – імпульсний режим. Демонструє чудовий результат на шкірі обличчя й тіла, опрацьовуючи групи м’язів.
 • Ультразвуковий ліфтинг: масаж та фонофорез, головний діючий фактор _ ультразвукові коливання.
 • SMAS-ліфтинг: підтяжка за допомогою ультразвуку на спеціальних апаратах
 • Фототерапія: запитана методика омолодження шкіри за допомогою LED-ламп, має комплексний характер, дає високий і стійкий результат ліфтингу.

Підтяжка шкіри: коротко про наведені методики

Кожний з приведених вище безопераційних методів ефективно працює  у своїй ділянці, демонструючи добрий результат. Масажні методики – це окремий самостійний напрям, який поєднує релаксацію та омолодження. Видів масажу багато – на сьогодні в Києві пропонується понад 30 масажних технік ліфтингу шкіри обличчя й декольте, підтяжки молочних залоз, тіла. У масажів є своя велика група прихильниць, які цінують і люблять ці процедури.

Так, досить популярна сьогодні у Києві методика іспанського лімфодренажного масажу містить всі рухи, направлені догори – вони й дають ефект і результат ліфтингу. Після сеансу клієнти кажуть: «Ніби всю шкіру зібрали і тримають на маківці». Плюс масажних технік підтяжки з погляду косметології також і в тому, що ці процедури в руках гарного спеціаліста коштують недешево – і телефон такого майстра шанобливо передають з рук до рук.

Ін’єкції – потужний окремий напрям, їх головна відмінність – моментальний ефект і результат, відносна безболісність. Хоча це досить умовно – той же плазмо ліфтинг, наприклад, індивідуальним чином може бути досить болісним. Правом, дозволом і ліцензією на ін’єкції володіють лише лікарі косметологи з медичним дипломом. Виняток – дермаштамп: цю процедуру можна проводити в кабінеті краси без ліцензії, її ефект і результат безпосередньо пов’язаний з травматизацією шкіри. Ін’єкційний ліфтинг, назвемо його так, досить перспективний напрям розвитку світової косметології, який розвивається напрочуд швидкими темпами. Поява все нових і нових методик – його основна характеристика.

Косметичні засоби, за допомогою яких можна добитися ефекту ліфтингу шкіри, її підтяжки – це креми, маски, сироватки. Найкращий результат показують як фінальний акорд після проведеної процедури – мікрострумової терапії, масажу. В домашніх умовах стійкого ефекту від використання одних лише таких засобів добитися важко – вони гарно працюють на ранньому етапі боротьби за молодість шкіри. Важливий нюанс – косметика має бути професійною, лише вона дасть ефект і потрібний результат. Тому косметологи і радять вірний домашній догляд за шкірою за основі професійних косметичних засобів – з урахуванням проведених у салоні краси процедур вони стануть добрим помічником для жінки.

Апаратні методики підтяжки шкіри: вибір апарату

Апаратна косметологія – це чудовий відмінний результат і стійкий ефект. Завдяки їй можна проводити як повноцінні курси омолодження та ліфтингу шкіри, так і профілактичні періодичні сеанси. Сьогодні складно собі уявити сучасний салон краси без модного й функціонального косметологічного комбайну.

Зверху на сайті, де ви зараз читаєте цю статтю, є горизонтальна лінія меню – і там розділ «Косметологічне обладнання». Натиснувши на нього, ви побачите перелік варіантів обладнання – їх більшість безпосередньо проектована на ліфтинг шкіри. Серед техніки представлені і портативні професійні моделі – і цей фактор у наш час має велике значення, адже саме професійна модель гарантує ефект і результат. Не всі процедури з підтяжки шкіри вдасться зробити дома самому – а тим, що реально, ми навчимо. Офіційний імпорт протягом 15 років – найкраща рекомендація.

Ліфтинг шкіри – комплексне поняття, яке передбачає anti-age догляд за собою на постійній основі. Апаратна косметологія у цьому плані – найбільш м’яка, делікатна, безпечна й ефективна методика. Який би вид ліфтингу ви не обрали – мікрострумова терапію чи RF,з обладнанням «Бьюті Сервіс» омолодження шкіри – це результат у вашій реальності!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.