0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский

B.S.Ukraine

Трисекційна кушетка з розділеною ножною частиною і фіксованою висотою. Може використовуватися як педикюрне крісло, а також для проведення естетичних процедур. Розкладається до горизонтального стану і складається у вигляді крісла. металева о..
Ціна: 6 600 грн.
Стілець-сідло зі спинкою з регульованою висотою. Cтілець-сідло чудово підходить для спеціалістів і майстрів салонів краси, СПА-центрів, перукарень, масажних салонів, а також для всіх, хто змушений упродовж тривалого часу перебувати в сидячому положенні. Тривале сидіння призводить до підвищен..
Ціна: 1 750 грн.
Трисекційне педикюрное крісло - кушетка мод. 246Т з розділеною ножною частиною і фіксованою висотою. Педикюрне крісло може використовуватися також для проведення косметологічних та естетичних процедур. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. ..
Ціна: 6 900 грн.
Стілець-сідло зі спинкою і регульованою висотою. Ергономічний стілець-сідло ідеально підходить для спеціалістів і майстрів салонів краси, СПА-центрів, перукарень, масажних салонів, а також для всіх, хто змушений упродовж тривалого часу перебувати в сидячому положенні. Тривале сидіння призвод..
Ціна: 1 950 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Педикюрний комплект мод. SPA 115 з кріслом, висувною підніжкою і регульованою по висоті підставкою для стопи. Завдяки висувній підніжці крісло займає мінімум простору.   • висувна підніжка • регульована по висоті подушка для стопи • пенополіуретановий наповнювач • матеріа..
Ціна: 5 900 грн.
Стілець-сідло зі спинкою має механізми регулювання для зміни висоти, кута нахилу спинки і кута нахилу сидіння. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра. Стілець-сідло зі спинкою і регульованою висотою. Ергономічний стілець-сідло ідеально підходить для спеціалістів і майстрів ..
Ціна: 2 850 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Педикюрне крісло з підніжкою для ступні і підставкою для педикюрної ванночки. зручне сидіння підлокітники висота крісла регулюється (гідравлічна помпа) висота підставки для ступні і відстань від сидіння регулюються си..
Ціна: 7 300 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Ортопедичний стілець-сідло для майстра зі зручною елегантною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу спинки. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра. регульована висота стільця, min-max: 46-60 см від підлоги до основи сидіння ..
Ціна: 2 950 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Педикюрное крісло мод. 227В з гідравлічної регулюванням висоти. Висота крісла регулюється за допомогою ножної педалі, металеву основу крісла виконано у формі пятілучной хрестовини. Підлокітники не знімні.   Ножні секції регулюються механічно, сек..
Ціна: 7 700 грн.
Педикюрне крісло мод. 227В-2 з гідравлічним регулюванням висоти і розсувними ножними секціями. Висота крісла регулюється за допомогою ножної педалі, розташованої в круглій металевій підставі крісла.   Ножні секції висуваються вперед, ..
Ціна: 8 900 грн.
Педикюрне крісло-кушетка мод. 235 з гідравлічним регулюванням висоти і обертанням на 360о з фіксацією положення. Також може використовуватися для косметологічних процедур, для татуажу, нарощування вій та ін.   Педикюрна кушетка мод. 235 має стійку і міцну м..
Ціна: 8 900 грн.
Стілець-сідло для майстра з високою зручною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу спинки. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра. регульована висота стільця, min-max: 48-60 см від підлоги до основи сидіння регульований нахил с..
Ціна: 3 150 грн.
Базовано на 3 відгуках.
    Ергономічний стілець-сідло для майстра з розділеним сидінням і зручною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу сидіння. Можливе використання сидіння у 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухомими частинами. При сидінні на стіл..
Ціна: 3 500 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Педикюрное крісло-кушетка мод. 234-1 з гідравлічним регулюванням висоти і обертанням на 360о з фіксацією положення. Також може використовуватися для косметологічних процедур, для татуажу, нарощування вій та ін.   Педикюрна кушетка мод. 234-1..
Ціна: 12 500 грн.
УЦІНКА! -20%! Верхня частина кушетки бежевого кольору, нижня частина кушетки чорного кольору. Наявні потертості на пластиковій захисній основі.    Педикюрное крісло-кушетка мод. 234-1 з гідравлічним регулюванням висоти і обертанням на 3..
Ціна: 12 500 грн. 9 999 грн.
АКЦІЯ -15% Виставковий зразок чорного кольору!   Ергономічний стілець сідло з розділеним сидінням має 2 регулюючих механізми для зміни висоти стільця і ​​кута нахилу сидіння. Сидіння складається з 2-х симетричних половинок.   Можливе використання сидіння в 2-х положеннях..
Ціна: 4 100 грн. 3 485 грн.
Педикюрне крісло-кушетка з електрично регульованою висотою. Ця модель може використовуватися не лише як педикюрне крісло, але і як косметологічна кушетка. Розкладається до горизонтального стану. Ножна секція розділена на 2 частини, має висувні подушки для ступні. Спинка і ножна частина р..
Ціна: 17 900 грн.
    Ергономічний стілець-сідло для майстра з розділеним сидінням і зручною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу сидіння. Можливе використання сидіння у 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухомими частинами. При сидінні на стіл..
Ціна: 4 900 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Педикюрное крісло-кушетка з 2-ма електроприводами для регулювання висоти і положення спинки. Нижня частина регулюється механічно. У даній моделі також можна змінювати кут нахилу крісла до 15 градусів за допомогою пневматичного механізму. Плавний підйом крісла забезпечується електричним приводом -..
Ціна: 25 500 грн.
Педикюрне крісло з електричним регулюванням висоти, положення спинки та кутом нахилу крісла. За допомогою пневматичного механізму ножна частина опускається вниз на 90 градусів, спинка піднімається до 80 градусів. Ножні секції відсуваються в сторони. Розкладається до горизонтального полож..
Ціна: 34 500 грн.
Чохол надійно захищає покриття стільця від забруднень та передчасного зносу, подовжує термін служби косметологічного стільця і створює відчуття затишку. По периметру чохла вшита резинка, яка забезпечує надійну фіксацію і попереджує ковзання чохла. Для додаткової фіксації передбачені спеціальн..
Ціна: 72 грн.
Чохол надійно захищає покриття кушетки від забруднень та передчасного зносу, подовжує термін служби кушетки і створює відчуття затишку. По периметру чохла вшита резинка, яка забезпечує надійну фіксацію і попереджує ковзання чохла під час проведення процедур. Для додаткової фіксації передбачен..
Ціна: 320 грн.
Чохол надійно захищає покриття кушетки від забруднень та передчасного зношування, подовжує термін служби кушетки і вносить відчуття затишку. По периметру чохла вшита гумка, що забезпечує надійну фіксацію і запобігає зісковзування чохла при проведенні процедур, а також фіксують зав'язки. ..
Ціна: 350 грн.
Чохол захисний з м’якого матеріалу Велсофт надійно захищає покриття кушетки від забруднень та передчасного зносу, подовжує термін служби кушетки і створює відчуття затишку. У верхній частині чохла вишитий логотип компанії. Велсофт – двостороння тканина з довгим і м’яким ворсом, приємна на дот..
Ціна: 390 грн.
Стаціонарний косметологічний комбайн 9-в-1 мод. 5050 з електронним управлінням. З кожного боку корпусу приладу розміщені полки для розміщення і зберігання аксесуарів. Корпус апарату виконаний з якісного ABS-пластика. Вапоризатор має 5 функцій - розпарювання, озонування, ароматерапія, вибір щільно..
Ціна: 33 900 грн.
Стаціонарний косметологічний комбайн 9-в-1 мод. 5050А з електронним управлінням. З боків корпусу приладу розміщені полки для розміщення і зберігання аксесуарів. Корпус апарату виконаний з якісного ABS-пластика. Вапоризатор має 5 функцій - розпарювання, озонування, ароматерапія, вибір щільності па..
Ціна: 37 900 грн.
Функції: лампа-лупа вапоризатор з режимом озонування лампа Вуда дарсонваль браш вакуум гальваніка спрей УЗ-форез УЗ-скрабер алмазна мікродермабразія тепло/холод коагулятор   Для кожної функції передбаче..
Ціна: 36 900 грн.
Функції: лампа-лупа світлодіодна (LED) вапоризатор з режимом озонування лампа Вуда дарсонваль браш вакуум гальваніка спрей УЗ-форез УЗ-скрабер алмазна мікродермабразія тепло/холод електропорація коагулятор ..
Ціна: 35 200 грн. 29 920 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Стаціонарний косметологічний комбайн 13-в-1 мод. 3001 з сенсорним управлінням. У корпусі приладу передбачена зручна ніша з напівпрозорою кришкою синього кольору для розміщення і зберігання аксесуарів. Така ніша оберігає аксесуари від запилення і забруднення. На бічній панелі апарату передбаче..
Ціна: 49 900 грн.
Запрошуємо сьогодні відвідати  навчальний семінар з найпопулярніших косметологічних процедур. УЗ-пілінг - чистка шкіри - нетравматичний пілінг з миттєвим ефектом; УЗ-фонофорез - оздоровлення шкіри, введення косметичних засобів за допомогою ультразвуку; Алмазна м..
Ціна: 500 грн.