0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский

B.S.Ukraine

Стілець для майстра модель 827 А
Стілець для майстра косметолога з широким сидінням у вигляді пелюстки та ергономічною широкою спинкою для підтримки грудного відділу та плечей. широке сидіння у формі пелюстки ергономічна широка спинка для підтримки грудного відділу та плечей розміри сидіння: 46 х 43 см ..
Ціна: 1 890 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Лопатка до ультразвукового скрабера модель 103, 9988 (1008 / 1002D)
Ультразвукова лопатка для апаратів ультразвукової чистки. Підходить до ультразвукових скраберів мод. 103, 9988, а також до багатофункціональних апаратів і комбайнів з функцією УЗ-скрабера: мод. 5511, 5566, 5577, 6006, 6007, 1008, 1002D. Корпус лопатки виконано з якісного пластика і оснаще..
Ціна: 2 500 грн.
Навчальна книга «Вакуумний масаж»
У пропонованому посібнику систематизовані варіанти застосування вакуумного масажу з лікувальною і профілактичною метою, розглянуті загальні принципи, а також надані конкретні рекомендації з його використання для лікування та профілактики різних захворювань. Описані методики вакуумного масажу, вик..
Ціна: 150 грн.
Стілець для майстра модель 855 зі спинкою
Стілець для майстра зі зручною широкою спинкою й увігнутим сидінням забезпечує комфорт і практичність. регульована висота стільця, min-max: 39-53 см від підлоги до основи сидіння надійний пневматичний підйомник пінний наповнювач високої щільності розміри сидіння: ши..
Ціна: 1 890 грн.
Струбцина для лампи-лупи (кріплення до столу)
Струбцина для кріплення лампи-лупи до стільниці або візка. Максимально допустима товщина стільниці: 65 мм Діаметр отвору для лампи: 13 мм Матеріал струбцини: пластик, сплав метала, біле порошкове фарбування Металевий гвинт з пластиковою шестигранною р..
Ціна: 210 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Стілець для майстра модель 851 А
Стілець для майстра косметолога з широким зручним увігнутим сидінням у вигляді тюльпана, широкою увігнутою спинкою для максимальної підтримки спини та підставкою для ніг. Висота стільця регулюється за допомогою пневматичного підйомника. пневматичний підйомник; регульована висота сті..
Ціна: 1 950 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Стілець для майстра педикюру модель 305
Стілець для майстра педикюру мод.305 це практичне рішення для майстра педикюру. Вибравши дану модель стільця, Ви підкреслите індивідуальність Вашого салону, косметологічного кабінету або студії стилю. Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач р..
Ціна: 990 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Стілець для майстра модель  886 зі спинкою
Стілець для майстра зі зручною спинкою й широким сидінням забезпечує комфорт і практичність під час роботи для косметолога.    регульована висота стільця, min-max: 36-50 см від підлоги до основи сидіння надійний пневматичний підйомник пінний наповнювач високої..
Ціна: 1 950 грн.
Стілець для майстра педикюру модель 348
Стілець для майстра педикюру мод.348 це практичне рішення для майстра педикюру. Вибравши дану модель стільця, Ви підкреслите індивідуальність Вашого салону, косметологічного кабінету або студії стилю. Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач р..
Ціна: 1 090 грн.
Стілець для майстра модель 190, білий, АКЦІЯ -10%
Стілець для майстра мод.190 це комфорт та практичність. Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач робить стілець зручним і нежорстким. П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колесами забезпечує тихе і легке пересування.   пневм..
Ціна: 2 200 грн. 1 980 грн.
Стілець для майстра модель 190, бежевий, АКЦІЯ -10%
Стілець для майстра мод.190 це комфорт та практичність. Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач робить стілець зручним і нежорстким. П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колесами забезпечує тихе і легке пересування.   пневм..
Ціна: 2 200 грн. 1 980 грн.
Стілець для майстра педикюру модель 315
Стілець для майстра педикюру мод.315 це практичне рішення для майстра педикюру. Вибравши дану модель стільця, Ви підкреслите індивідуальність Вашого салону, косметологічного кабінету або студії стилю. Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач р..
Ціна: 1 090 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Стілець для майстра модель 855-2 зі спинкою
Стілець для майстра зі зручною широкою регулюючою спинкою й увігнутим сидінням забезпечує комфорт і практичність під час роботи для косметолога.  Регулюючий механізм спинки дозволяє забеспечити максимально комфортне положення. регульована висота стільця, min-max: 39-53 см від ..
Ціна: 2 300 грн.
Стілець зі спинкою для майстра педикюру модель 384
Стілець для майстра педикюру мод. 384 це практичне та елегантне рішення для майстра педикюру. Сидіння з комфортною спинкою виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач робить стілець зручним і нежорстким. П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колеса..
Ціна: 1 590 грн.
Стілець для майстра модель 859 зі спинкою
Стілець для майстра зі зручною регулюючою спинкою й увігнутим сидінням забезпечує комфорт і практичність під час роботи для косметолога.  Регулюючий механізм спинки дозволяє забеспечити максимально комфортне положення. регульована висота стільця, min-max: 36-50 см від підлоги ..
Ціна: 2 300 грн.
Стілець зі спинкою для майстра педикюру модель 355
Стілець для майстра педикюру мод. 355 це практичне та елегантне рішення для майстра педикюру. Сидіння з комфортною спинкою виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану. Якісний наповнювач робить стілець зручним і нежорстким. П'ятипроменева хрестовина з поліуретановими колеса..
Ціна: 1 590 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Стілець для майстра модель  881-2 зі спинкою
Стілець для майстра зі зручною широкою регулюючою спинкою й увігнутим сидінням забезпечує комфорт і практичність під час роботи для косметолога.  Регулюючий механізм спинки дозволяє забеспечити максимально комфортне положення. регульована висота стільця, min-max: 36-50 см від ..
Ціна: 2 450 грн.
Стілець для майстра педикюру модель 361
Стілець для майстра педикюру мод.361 поєднує в собі елегантність, практичність, стильний дизайн і комфорт. Вибравши дану модель стільця, Ви підкреслите індивідуальність Вашого салону, косметологічного кабінету або студії стилю. Сидіння виконано з міцного зносостійкого шкірозамінника - поліуретану..
Ціна: 1 650 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Стілець-сідло для майстра модель 112
Стілець-сідло без спинки з регульованою висотою. Ергономічний стілець-сідло ідеально підходить для спеціалістів і майстрів салонів краси, СПА-центрів, перукарень, масажних салонів, а також для всіх, хто змушений упродовж тривалого часу перебувати в сидячому положенні. Тривале сидіння призвод..
Ціна: 1 150 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Кушетка педикюрна модель 240
Трисекційна кушетка з розділеною ножною частиною і фіксованою висотою. Може використовуватися як педикюрне крісло, а також для проведення естетичних процедур. Розкладається до горизонтального стану і складається у вигляді крісла. металева о..
Ціна: 6 600 грн.
Стілець-сідло для майстра модель 114
Стілець-сідло зі спинкою з регульованою висотою. Cтілець-сідло чудово підходить для спеціалістів і майстрів салонів краси, СПА-центрів, перукарень, масажних салонів, а також для всіх, хто змушений упродовж тривалого часу перебувати в сидячому положенні. Тривале сидіння призводить до підвищен..
Ціна: 1 750 грн.
Педикюрне крісло мод. 246T
Трисекційне педикюрное крісло - кушетка мод. 246Т з розділеною ножною частиною і фіксованою висотою. Педикюрне крісло може використовуватися також для проведення косметологічних та естетичних процедур. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. ..
Ціна: 7 500 грн.
Стілець-сідло для майстра модель 854A зі спинкою. ВІДЕО
Стілець-сідло зі спинкою і регульованою висотою. Ергономічний стілець-сідло ідеально підходить для спеціалістів і майстрів салонів краси, СПА-центрів, перукарень, масажних салонів, а також для всіх, хто змушений упродовж тривалого часу перебувати в сидячому положенні. Тривале сидіння призвод..
Ціна: 1 950 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Педикюрне крісло мод. SPA-115, біле, АКЦІЯ -15%
Педикюрний комплект мод. SPA 115 з кріслом, висувною підніжкою і регульованою по висоті підставкою для стопи. Завдяки висувній підніжці крісло займає мінімум простору.   • висувна підніжка • регульована по висоті подушка для стопи • пенополіуретановий наповнювач • матеріа..
Ціна: 3 900 грн. 3 315 грн.
Педикюрне крісло мод. SPA-115, чорне, АКЦІЯ -15%
Педикюрний комплект мод. SPA 115 з кріслом, висувною підніжкою і регульованою по висоті підставкою для стопи. Завдяки висувній підніжці крісло займає мінімум простору.   • висувна підніжка • регульована по висоті подушка для стопи • пенополіуретановий наповнювач • матеріа..
Ціна: 3 900 грн. 3 315 грн.
Стілець-сідло для майстра модель 854  (3 регулюючих механізми). ВІДЕО
Стілець-сідло зі спинкою має механізми регулювання для зміни висоти, кута нахилу спинки і кута нахилу сидіння. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра. Стілець-сідло зі спинкою і регульованою висотою. Ергономічний стілець-сідло ідеально підходить для спеціалістів і майстрів ..
Ціна: 2 850 грн.
Базовано на 3 відгуках.
Педикюрне крісло модель SPA-100
Педикюрне крісло з підніжкою для ступні і підставкою для педикюрної ванночки. зручне сидіння підлокітники висота крісла регулюється (гідравлічна помпа) висота підставки для ступні і відстань від сидіння регулюються си..
Ціна: 7 300 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Стілець-сідло для майстра модель 1037-3 зі спинкою. ВІДЕО
Ортопедичний стілець-сідло для майстра зі зручною елегантною спинкою має 2 механізми регулювання для зміни висоти стільця та кута нахилу спинки. Дозволяє підібрати найзручніше положення для майстра. регульована висота стільця, min-max: 46-60 см від підлоги до основи сидіння ..
Ціна: 2 950 грн.
Базовано на 4 відгуках.
Педикюрное крісло модель 227В з гідравлічним регулюванням висоти
Педикюрне крісло мод. 227В з гідравлічним регулюванням висоти. Висота крісла регулюється за допомогою ножної педалі, розташованої на круглій металевій основі крісла. Підлокітники не з'ємні.   Ножні секції регулюються механічно, секції для стоп висуваються в..
Ціна: 7 700 грн.
Педикюрне крісло модель 227В-2 з гідравлічним регулюванням висоти
Педикюрне крісло мод. 227В-2 з гідравлічним регулюванням висоти і розсувними ножними секціями. Висота крісла регулюється за допомогою ножної педалі, розташованої на круглій металевій підставі крісла.   Секції для стоп висуваються вперед, ножі секції регулюю..
Ціна: 8 900 грн.