0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр

B.S.Ukraine

Апарат для RF ліфтингу модель 11 ™ Beauty Service
Апарат радіочастотного ліфтингу з моторизованим обертанням насадки і функцією фототерапії - це незамінний помічник косметолога для безін'єкційної підтяжки шкіри, контурування обличчя, результативність якого видно з першої проце..
Ціна: 5 900 грн.
Інфрачервоний термомат з підігрівом модель 117 Beauty Service™
Інфрачервоний термомат модель 117 Beauty Service ™ для косметологічних і масажних кабінетів:   - для косметологічних процедур - для масажних сеансів - для обгортань - для програм корекції фігури - для SPA-догляду та релаксації - для індивідуального використання - ..
Ціна: 4 900 грн.
Апарат для RF ліфтингу модель 11Y3
Апарат радіочастотного ліфтингу 11Y3 ™ Beauty Service - це незамінний помічник косметолога для Безін'єкційна підтяжки шкіри, контурирования особи, результативність якого видно з першої процедури!   У комплекті до апарату йде одна рукоятка з чотирма змінними біполярними маніпулами. ..
Ціна: 8 900 грн.
Апарат для RF ліфтингу модель 13-R1 з обертаючою насадкою, АКЦІЯ -20%
Апарат радіочастотного ліфтингу з моторизованим обертанням насадки і функцією фототерапії - це інноваційна технологія масажної терапії, світлотерапії в поєднанні з підтяжкою шкіри! Обертаюча насадка сприяє рівномірному проникненню RF енергії в глибокі шари шкіри, а також запобігає перегріванню тк..
Ціна: 9 900 грн. 7 920 грн.
Апарат для мікрострумової терапії модель 117
    Краща модифікація мікротокового апарату мод. 107 втілена в новій моделі 117.   Більш, ніж за 10-річний період досліджень нами було розроблено та випробувано 3 модифікації апарата 107, обрані кращі характеристики, які реалізовані в новій моделі 117. Впровадж..
Ціна: 7 800 грн.
Базовано на 16 відгуках.
Апарат для мікротокової терапії модель147 Delica™
Портативний апарат для мікрострумової терапії мод.147 Delica™ - це надійний помічник підтримки краси в домашніх умовах. Елегантний дизайн, просте і зрозуміле меню, зручна рукоятка а також практична маніпула забезпечать комфортне застосування апарату. Досить велика п..
Ціна: 2 450 грн.
Базовано на 9 відгуках.
Апарат для пресотерапії (БЛОК КЕРУВАННЯ) мод. 1002 Beauty Service™
УВАГА! Дана позиція - це тільки БЛОК КЕРУВАННЯ апаратом. Костюм для пресотерапії купується окремими частинами: рукав (пара), пояс (1 шт), штанина (пара). Апарат для пресотерапії (БЛОК КЕРУВАННЯ) модель +1002 Beauty Service ™ підходит..
Ціна: 9 900 грн.
Базовано на 18 відгуках.
Апарат для пресотерапії + ПОЯС мод. 1002 Beauty Service™
Апарат для пресотерапії + ПОЯС модель +1002 Beauty Service ™ підходить як для професійного використання в салоні краси, центрі корекції фігури, так і в домашніх умовах.   Апарат для пневмомассажа (блок керування) дуже компактний і легкий. Вага апарату - 2,5 кг дозволяє..
Ціна: 10 800 грн.
Апарат для фотодинамічної терапії мод. 110 ™ Beauty Service
Компактна портативна світлодіодна LED-система для фототерапії мод. LT-110E призначена для професійного використання в косметологічних кабінетах і салонах краси, а також для індивідуального використання і застосовується для лікування дерматологічних проблем, anti-age – програм, омолодження і догля..
Ціна: 10 900 грн.
Базовано на 8 відгуках.
Апарат мікротокової терапії модель150 Delica™
Портативний апарат для проведення мікротокової терапії в зоні навколо очей модель 150 - це персональний бьюті- помічник в боротьбі з набряками і темними колами. Також апарат можна використовувати для обробки носогубної складки, підборіддя, міжбрівної області. Компактний розмір, сучасний..
Ціна: 1 950 грн.
Апарат ТЕРМОВАКУУМ мод.2000 Beauty Service™
Апарат ТЕРМОВАКУУМ мод. 2000 Beauty Service ™ призначений для професійного застосування в салонах краси та центрах корекції фігури. Особливістю функції «ТЕРМОВАКУУМ - вакуумний термомассаж» є можливість одночасного прогріву тканин при вакуумному масажі. Усередині насадки ..
Ціна: 12 500 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Вапозон модель 1107, 3 функції
Вапоризатор з режимом озонування модель 1107 призначений для розпарювання і підготовки шкіри перед процедурою чищення. Вапозон мод. 1107 має механічне управління, оснащений з'ємною пластиковою колбою, таймером, УФ-лампою для озонування пару. Наконечник на парогенераторі може обертатися на 360 гра..
Ціна: 4 990 грн.
Базовано на 2 відгуках.
Косметологічна кушетка 3-х секційна модель 3557A, БІЛА
Кушетка стандартного розміру білого кольору з фіксованою висотою, механічно регульованою спинкою і ножною частиною. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Під стільницею розташовані 2 висувні пластикових лотки для аксесуарів. Базова модель для виконання..
Ціна: 8 500 грн.
Косметологічна кушетка 3-х секційна модель 3557A, БЕЖЕВА
Кушетка стандартного розміру кремового кольору з фіксованою висотою, механічно регульованою спинкою і ножною частиною. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Під стільницею розташовані 2 висувні пластикових лотки для аксесуарів. Базова модель для викона..
Ціна: 8 500 грн.
Косметологічна кушетка 3-х секційна модель 3557В, БІЛА
Кушетка стандартного розміру білого кольору з фіксованою висотою, механічно регульованою спинкою і ножною частиною. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Є 2 висувні пластикові лотки для аксесуарів. Базова модель для виконання косметологічних процедур підх..
Ціна: 9 990 грн.
Косметологічна кушетка 3-х секційна модель 3557В, БЕЖЕВА
Кушетка стандартного розміру бежевого кольору з фіксованою висотою, механічно регульованою спинкою і ножною частиною. Розкладається до горизонтального положення і складається у вигляді крісла. Є 2 висувні пластикові лотки для аксесуарів. Базова модель для виконання косметологічних процедур пі..
Ціна: 9 990 грн.
Міні холодильник модель 10L, об`єм 10 л дзеркальний
Міні холодильник 2-в-1 «Холодильник + Нагрівач» модель 10L із дзеркальними дверцятами використовує передову термоелектричну охолоджуючу технологію, яка дає можливість працювати приладу не тільки в режимі охолодження, а також і нагріву.  Холодильник працює без компресора, без холодоагенті..
Ціна: 3 790 грн.
Міні холодильник модель 4L, об`єм 4 л
  Міні холодильник 2-в-1 «Холодильник + Нагрівач» модель 4L використовує передову термоелектричну охолоджуючу технологію, яка дає можливість працювати приладу не тільки в режимі охолодження, а також і нагріву.  Холодильник працює без компресора, без холодоагентів (в то..
Ціна: 2 190 грн.
Базовано на 1 відгуках.
Міні холодильник модель 4L, об`єм 4 л дзеркальний
Міні холодильник 2-в-1 «Холодильник + Нагрівач» модель 4L із дзеркальними дверцятами використовує передову термоелектричну охолоджуючу технологію, яка дає можливість працювати приладу не тільки в режимі охолодження, а також і нагріву.  Холодильник працює без компресора, без холодоагентів..
Ціна: 2 390 грн.
Міні холодильник модель 4L, об`єм 4 л мармуровий
  Міні холодильник 2-в-1 «Холодильник + Нагрівач» модель 4L мармуровий використовує передову термоелектричну охолоджуючу технологію, яка дає можливість працювати приладу не тільки в режимі охолодження, а також і нагріву.  Холодильник працює без компресора, без холодоагентів ..
Ціна: 1 990 грн.
Міні холодильник модель 6L, об`єм 6 л
  Міні холодильник 2-в-1 «Холодильник + Нагрівач» модель 6L використовує передову термоелектричну охолоджуючу технологію, яка дає можливість працювати приладу не тільки в режимі охолодження, а також і нагріву.  Холодильник працює без компресора, без холодоагентів (в то..
Ціна: 2 590 грн.
Міні холодильник модель 6L, об`єм 6 л  дзеркальний
Міні холодильник 2-в-1 «Холодильник + Нагрівач» модель 6L із дзеркальними дверцятами використовує передову термоелектричну охолоджуючу технологію, яка дає можливість працювати приладу не тільки в режимі охолодження, а також і нагріву.  Холодильник працює без компресора, без холодоагентів..
Ціна: 2 790 грн.
Портативний апарат для RF-ліфтингу модель 30010 Delica™ для дому
Портативний апарат для RF-ліфтингу модель 30010 Delica™ для індивідуального використання в домашніх умовах   RF-ліфтинг – один з найпопулярніших, найулюбленіших і найефективніших методів корекції вікових змін. Його суть – контрольований тепловий вплив на дерму і пі..
Ціна: 3 750 грн.
Стілець для майстра мод. 7003 з сидінням у формі велосипедного сідла та спинкою, БІЛИЙ
Ергономічний стілець-сідло модель 7003 білого кольору у формі велосипедного сідла і спинкою має 4 регулюючі механізми для зміни висоти стільця і кута нахилу сидіння. Можливе використання сидіння в 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухомими частинами. При сидінні на стільці-сідлі мін..
Ціна: 3 600 грн.
Стілець для майстра мод. 7003 з сидінням у формі велосипедного сідла та спинкою, ЧОРНИЙ
Ергономічний стілець-сідло модель 7003 чорного кольору у формі велосипедного сідла і спинкою має 4 регулюючі механізми для зміни висоти стільця і кута нахилу сидіння. Можливе використання сидіння в 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухомими частинами. При сидінні на стільці-сідлі мі..
Ціна: 3 600 грн.
Стілець для майстра модель 7003 з сидінням у формі велосипедного сідла та спинкою, БЕЖЕВИЙ
Ергономічний стілець-сідло модель 7003 бежевого кольору у формі велосипедного сідла і спинкою має 4 регулюючі механізми для зміни висоти стільця і кута нахилу сидіння. Можливе використання сидіння в 2-х положеннях - з фіксованими або балансуючими рухомими частинами. При сидінні на стільці-сідлі м..
Ціна: 3 600 грн.
Термоковдра для термотерапії та обгортань модель 9003
  Скористайтесь перевагами інфрачервоних технологій з термоклвдрами для косметології Beauty Service ™. Апарат мод. 9003 комплектується 3-х секційною ковдрою з водовідштовхувального покриття, яке легко очищується (ПВХ). Незалежне регулювання температури кожної секції. Зру..
Ціна: 11 900 грн.
Базовано на 7 відгуках.
Апарат 2-в-1 ТЕРМОВАКУУМ + БІОЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ мод. 2001C Beauty Service™
Апарат 2-в-1 ТЕРМОВАКУУМ + БІОЕЛЕКТРОСТИМУЛЯЦІЯ мод. 2001C Beauty Service ™ призначений для професійного застосування в салонах краси та центрах корекції фігури. Особливістю функції «ТЕРМОВАКУУМ - вакуумний термомассаж» є можливість одночасного прогріву тканин при вакуумному маса..
Ціна: 16 500 грн.
Базовано на 11 відгуках.
Апарат для RF ліфтингу модель 22 ™ Beauty Service
У комплекті до апарату 2 насадки для роботи по обличчю і по тілу. Радіочастотний ліфтинг - вплив на шкіру і підшкірні структури високочастотним струмом радіохвильового діапазону. Поглинання в дермі струму радіохвильового діапазону супроводжується виділенням велик..
Ціна: 7 900 грн.
Апарат для міостимуляції модель IB-9116
Міостимуляція для корекції фігури - ефективний метод для стрункої фігури   Красива фігура - це в першу чергу гармонійна статура, яка складається з взаємозв'язаних чинників - осанка, стан м'язів, кількість і місця жирових відкладень. Якщо один з факторів має відхилення, то фігура в ці..
Ціна: 11 900 грн.
Базовано на 7 відгуках.