0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр

Сервіс і Гарантія

Спеціалізований сервісний центр компанії "Б'юті Сервіс" здійснює гарантійне та сервісне обслуговування обладнання,

придбаного тільки в нашій компанії і не ремонтує прилади інших виробників.

Оперативно. Якісно. Професійно.

Спеціалізований сервісний центр компанії «Б’юті Сервіс» здійснює всі види послуг з ремонту, налаштування та обслуговування косметологічного обладнання, придбаного в нашій компанії.

Наше завдання – забезпечити клієнтів висококласним надійним сервісом протягом усього життєвого циклу обладнання.

Ми робимо все, щоб Вам було приємно і зручно з нами працювати. Для фахівців нашого сервісного центру не існує таких проблем, як тривалий ремонт і безвихідна ситуація. Будь-яке завдання вирішується швидко і професійно.

Ваше обладнання повинно працювати на Вас!

Переваги сервісного центру:

  • висококваліфікований штат технічних фахівців;
  • наявність запчастин, комплектуючих і витратних матеріалів на складі дозволяє здійснити ремонт в максимально стислі терміни;
  • професіоналізм нашої компанії і значний багаторічний досвід в галузі роботи з косметологічним обладнанням;
  • гарантія на всі види виконаних робіт;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Надаємо послуги:


 
Встановлення, підключення і налаштування косметологічного обладнання

Встановлення і підключення обладнання зазвичай проводяться самостійно згідно з відповідною інструкцією з експлуатації (російською мовою).

При замовленні обладнання і косметологічних меблів з доставкою по Києву можливе встановлення і підключення апаратів (за попередньою згодою), а також збірка косметологічних меблів (кушеток, стільців, візків). Вартість збірки косметологічних меблів можна уточнити у консультантів під час оформлення замовлення.

При відправленні замовлення в інші міста України у випадку виникнення складнощів з підключенням апаратів наші компетентні консультанти готові надати повну інформаційну підтримку в телефонному режимі.


Гарантійний ремонт косметологічного обладнання

Гарантійний ремонт косметологічного обладнання відбувається в спеціалізованому сервісному центрі компанії «Б’юті Сервіс Україна» за адресою: м. Київ, вул. Шутова, 9А, оф. 126.

Гарантійне обслуговування включає в себе безкоштовний ремонт і усунення несправностей, які виникли під час гарантійного терміну з вини виробника.

Гарантійне обслуговування не передбачає усунення несправностей, що виникли у зв’язку з порушенням правил експлуатації приладів.

Завдяки налагодженій співпраці з провідними транспортними компаніями України пересилка/відправка обладнання в ремонт з інших міст і у зворотному напрямку відбувається в максимально стислі терміни.

 


Післягарантійний ремонт і обслуговування обладнання

Післягарантійний ремонт – це обслуговування і ремонт обладнання після закінчення гарантійного терміну. Сервісний центр компанії «Б’юті Сервіс Україна» надає повний спектр сервісних послуг з ремонту не гарантійного обладнання: заміна вузлів та зношених деталей, генеральна і профілактична чистка приладів, налаштування апаратури та інші види робіт за доступними цінами.

З нами легко, з нами надійно, з нами зручно!