0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр

Про нас

Бьюті Сервіс - бренд, якому довіряють косметологи
 
Компанія Beauty Service Ukraine заснована 2005 року. Тоді це була маленька компанія з великими амбіціями і величезним бажанням посісти власне місце в б’юті-бізнесі.
 
На шляху до свого становлення ми вирішили безліч складних завдань, прийняли багато непростих рішень. Ми запустили чимало нових продуктів, взяли участь у багатьох профільних заходах, створили велику дилерську мережу по всій Україні, провели велику кількість навчальних семінарів щодо роботи з косметологічним обладнанням.
 
Через кілька років Beauty Service Ukraine стала провідною компанією з продажу косметологічного обладнання в Україні. Але ми не зупиняємося на досягнутому – ми, як і раніше, компанія з великими амбіціями щодо подальшого розвитку. Нещодавно ми провели ребрендинг, змінили логотип компанії, а також – створили ще одну власну торгову марку Delica.
 
Наші відкриття, винаходи та інноваційні продукти, прагнення забезпечити ринок високоякісною продукцією, прогресуюча дилерська мережа та зростаюча кількість постійних клієнтів надихають нас на зміцнення іміджу компанії, просування на ринок косметологічного обладнання нових унікальних продуктів та супутніх товарів.
 
Ключовий принцип нашої компанії – повага до клієнтів. Саме тому ми не можемо собі дозволити пропонувати ринку неякісну продукцію. Перш ніж ввести в асортимент новий продукт, ми перевіряємо і вивчаємо всі переваги і недоліки косметологічних апаратів, у прямому значенні – пробуємо на собі всю нашу продукцію.
 
Коли ми впевнені, що знайшли чи створили дійсно якісний, а часто – навіть інноваційний продукт, ми з радістю ділимося знахідкою з нашими клієнтами. Beauty Service Ukraine прагне наповнити професійний ринок якісною та ексклюзивною продукцією і при цьому – зберегти доступні ціни.
 
Понад те – ми вважаємо, що в галузі косметичних послуг мають працювати професіонали. Саме тому ми постійно проводимо ознайомчі семінари для наших клієнтів, де інформуємо про наше обладнання, і майстер-класи з його використання.
 
Такий підхід дозволяє значно покращити якість та ефективність процедур, які проводяться з використанням наших апаратів чи засобів, що, безперечно, здобуде високу оцінку клієнтів косметологів. А фахівці-практики, своєю чергою, будуть відчувати себе впевненіше при роботі з апаратами, знаючи всі їх переваги і можливості.
 
Beauty Service ™ - бренд, якому довіряють косметологи