0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Навчальні семінари

Сучасна апаратна косметологія, одна з «найкрасивіших» галузей науки, розвивається надшвидкими темпами. Використання професійного апаратного косметологічного обладнання – напрочуд ефективний засіб у боротьбі з віковими змінами.

Сьогодні на ринку б’юті-індустрії представлений величезний асортимент різноманітних косметологічних апаратів – як монофункціональних, так і багатофункціональних. Їх використання в салонах краси, косметологічних кабінетах, СПА-центрах, медичних клініках та інших вузькоспеціалізованих лікувально-профілактичних установах невпинно збільшується, адже потреба сучасної жінки виглядати доглянуто і красиво у нинішній час вже не є характерною рисою лише певних соціальних груп, вона активно поширюється на дедалі ширші верстви населення.

Пружна і чиста шкіра обличчя, підтягнуті м’язи тіла, відсутність глибоких зморшок і опущених ділянок шкіри (і на обличчі, і на тілі), відсутність яскраво виражених проявів целюліту – всі ці фактори значно підвищують самооцінку жінки, її настрій і самопочуття, і, відповідно, збільшують її потребу у використанні різних методів догляду за собою.

Послуги справжніх професіоналів своєї справи цінуються дуже високо. Тим більшою мірою це стосується сфери надання косметологічних послуг, адже в цьому випадку клієнт «доручає» майстру своє обличчя й тіло, і навіть більше – здоров’я.

І хоча професійне косметологічне обладнання, яке ми пропонуємо майстрам-косметологам, має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, чітку й детальну інструкцію з використання, все ж його можливості, специфіка застосування, певні нюанси, знання й навички повною мірою розкриються саме під час практичного використання.

Саме тому окремий напрям нашої роботи – проведення навчальних семінарів для косметологів, які відбуваються безпосередньо на базі нашого обладнання. Ці навчальні семінари відрізняються насиченим інформаційним наповненням і містять зазвичай загальну коротку теорію і окремий суто практичний блок, під час якого і відбувається демонстрація всіх можливостей техніки.

Семінари для косметологів проводять досвідчені фахівці, які нададуть рекомендації щодо використання апаратів, розкажуть про специфіку догляду за ними, розкриють особливості програмних налаштувань і поетапно проведуть кожну процедуру на кожному апараті.

На цих майстер класах для косметологів ви отримаєте нові знання і поглибите вже наявні, отримаєте відповіді на всі свої запитання і обміняєтесь практичним досвідом. Це також чудова нагода підвищити свій професійний рівень і розширити перелік послуг, які ви можете надавати у своєму салоні краси чи масажному кабінеті.

На даний момент ми пропонуємо майстер класи з вакуумно-роликового масажу, електропорації та RF-ліфтингу, алмазної мікродермабразії, УЗ-пілінгу і фонофорезу, а також мікрострумової терапії. Ці процедури – одні з найпопулярніших серед відвідувачів салонів.

Усі семінари з косметології проходять у Києві, їх вартість визначається окремо для кожного.

У кінці навчання кожному учаснику семінару видається іменний сертифікат.

 

Чекаємо на вас на наших косметологічних зустрічах!

 
Навчальний семінар 5-в-1: УЗ-пілінг, уз-фонофорез, мікродермабразія, мікроструми, електропорація
Запрошуємо сьогодні відвідати  навчальний семінар з найпопулярніших к...
Ціна: 0 грн.
Очікується у липні 2020 р.
6 відгуків
 6 відгуків
Навчальний семінар “Гідропілінг: Апаратна LUXE-чистка”
Запрошуємо відвідати навчальний семінар "Гідропілінг - апаратна LUXE- чист...
Ціна: 550 грн.
Очікується у вересні 2020 р.
2 відгуків
 2 відгуків
Навчальний семінар класичний вакуумно-роликовий масаж + вакуумний термоліполіз
Запрошуємо відвідати навчальний семінар "Класичний вакуумно-роликовий маса...
Ціна: 650 грн.
Очікується у вересні 2020 р.
1 відгуків
 1 відгуків
Навчальний семінар 2-в-1 "Пресотерапія + Термотерапія"
Запрошуємо відвідати навчальний семінар "ПРЕСОТЕРАПІЯ + Термотерапія" ...
Ціна: 500 грн.
Очікується у вересні 2020 р.
4 відгуків
 4 відгуків
Навчальний семінар "Ультразвуковаої кавітація і RF-ліфтинг"
Запрошуємо відвідати навчальний семінар "Ультразвукова КАВІТАЦІЯ і RF-...
Ціна: 550 грн.
Очікується у вересні 2020 р.
0 відгуків
 0 відгуків