0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр

Співпраця з нами

Основний напрямок діяльності компанії Бьюті Сервіс Україна - продаж обладнання та меблів для косметологічних кабінетів.

Наша команда пройшла шлях від компанії-початківця до компанії-лідера ринку в своєму сегменті, компанії, за якою спостерігають і дії якої намагаються копіювати конкуренти, компанії, яку поважають і люблять клієнти і партнери.

ТОВ "Бьюті Сервіс Україна" - це компанія, що відрізняється принципово новими підходами в роботі. 90% тих, що звернулися до нас стають нашими клієнтами. НЕЙМОВІРНИЙ показник для компаній!

Ми любимо свою роботу і робимо все, щоб спілкування з нами допомагало Вам у Вашій роботі.

Для нас справжнє задоволення від роботи - це коли розумієш, що твоє бажання працювати і розвиватися дає можливість нести в світ красу і здоров'я!

Ми знаємо, що найважливіше в бізнесі - це ІДЕЯ і УМІННЯ її реалізувати.

Тільки якщо є ІДЕЯ можна знайти фінансування, можна вирішити найважчі питання, можна дійсно побудувати бізнес, якісно відмінний від інших.

ІДЕЇ народжуються не самі по собі, вони завжди належать ЛЮДЯМ.

Значить, ЛЮДИ - це найцінніше.


Якщо Ви Менеджер, Косметолог, Спеціаліст в сфері фізіотерапії або просто Людина, яка вміє СТВОРЮВАТИ - значить, нам з Вами в одному напрямку.

Ми - це команда однодумців, ми - цілісна структура, яка функціонує як єдиний організм. І ми завжди раді вітати в наших рядах нових людей.

Форми співпраці з нами можуть бути найрізноманітнішими - це може бути як постійна робота, так і інші варіанти.

Головне, це повинно бути взаємовигідно. Це один з головних принципів нашого бізнесу.


Якщо Ви представляєте магазин косметологічної продукції і хочете, щоб у вашому асортименті була продукція компанії Бьюті Сервіс Україна, ми з радістю обговоримо з Вами умови співробітництва.


Якщо у Вас навчальний центр для косметологів і Ви хочете проводити навчання за допомогою нашого обладнання, ми будемо раді допомогти вам у підборі необхідних приладів, а також візьмемо на себе зобов'язання якісного і своєчасного гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування.

З усіх питань про співпрацю телефонуйте: (044) 503-73-96, (067) 406-81-08, (050) 725-09-11 і пишіть на e-mail: [email protected]