0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр

Наша продукція

Косметологічне обладнання: з чого почати вибір

Вибрати ефективне обладнання для косметологічного кабінету - завдання не з легких і це питання часто стає питанням "стратегічного значення" не тільки для новачків на цьому ринку, але і для тих, хто вже має уявлення про специфіку салонного бізнесу. Якщо розглядати обладнання для косметології - умовно його можна розділити на основне і допоміжне.

Серед основного обладнання прийнято виділяти:

Косметологічні комбайни підлогові або настільні з класичним набором функцій - дарсонваль, гальваніка, вакуум, спрей, браш, і апарати з більш складними функціями, такими як ультразвукові апарати, апарати для алмазної і кристалічної мікродермабразії, мікрострумові апарати, вакуумні масажери, пресотерапія і багато інших. Фактично, основне обладнання для косметології - це косметологічні апарати, які безпосередньо дають ефект, а значить, мають комерційну цінність і заробляють гроші для салону краси.

Допоміжне косметологічне обладнання - це невід'ємні складові косметологічного кабінету, без яких неможливо організувати роботу кабінету, але які самі по собі ніяких результатів і ефекту не виробляють (наприклад, лампи для збільшення і підсвічування шкіри - так звані лампи-лупи, вапоризатори для розпарювання шкіри, стерилізатори, очисники, нагрівачі).

 

Косметологічні меблі

Окремий блок - це косметологічні меблі, які включають стільці для майстрів, крісла-кушетки, масажні столи, візки косметологічні, на яких розміщують косметологічні апарати, косметичні засоби та інші речі.

 

Сфера дії компанії Бьюті Сервіс Україна

 

Це дещо більше, ніж просто продаж косметологічного обладнання. В першу чергу це пропозиція спільного зростання і розвитку ринку косметологічних послуг.

Це компетентні консультації при підборі обладнання для косметологічного кабінету, це надання санітарно-гігієнічних висновків та сертифікатів відповідності на всі косметологічні апарати, грамотних методичних матеріалів, а також сприяння в навчанні ряду косметологічних методик.

Продаж косметологічного обладнання, доставка продукції та сервісне обслуговування забезпечується узгодженою роботою співробітників усіх відділів нашої компанії і компаній-партнерів.

Наявність продукції на складі, оперативність доставки, відстеження новинок в області косметології, сервісне обслуговування - це те, що на сьогоднішній день чітко виділяє нашу компанію на українському ринку косметологічного обладнання серед інших компаній.

Висока якість продукції, належний рівень сервісу, надійні постачальники та максимум уваги кожному клієнту - гарантовані складові успішного бізнесу в будь-якій сфері і є пріоритетними завданнями для компанії Бьюті Сервіс Україна.

В особі кожного клієнта, який звернувся в нашу компанію, в першу чергу ми бачимо партнера і наша з Вами спільне завдання - відкривати і підтримувати красу і здоров'я, дані нам від природи.