(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Воскоплави касетні

Воскоплави касетні

Воскоплави касетні – нове слово в епіляції

Коли ми говоримо про епіляцію, в першу чергу маємо на увазі епіляцію воском. Простоті і легкості такий спосіб видалення волосся значною мірою завдячує воскоплавам. Цей касетний прилад у сучасній косметології використовується дуже активно, а ціна на нього цілком прийнятна.

Що це таке – воскоплав касетний?

Касетні воскоплави (Україна, Київ) – прилади, які нагрівають віск для депіляції. Вони мають зручний дизайн і дозволяють проводити процедуру видалення небажаного волосся і професіоналами в салонах краси, і в домашніх умовах. Воскоплав касетний може бути на один або кілька картриджів, а його ціна зазвичай залежить від модифікації та комплектації.

Воскоплави (Київ, Дніпро, Житомир) є не лише касетні, а й баночні. Ціна на баночний воскоплав дорожча, їх частіше використовують професіонали в салонах краси міста Києва. Касетний воскоплав дуже зручно придбати для використання вдома, але вони також широко використовуються косметологами в салонах краси у зв’язку з простотою їх застосування.

Ціна на воскоплав як у Києві, Дніпрі, Харкові, так і у Львові, Одесі, Запоріжжі залежить також від виробника.

Для домашнього використання доцільніше купити касетний воскоплав на 1 картридж. Для салонів краси більшою мірою потрібні моделі на 2, 3 і більше касет.

Професійне використання касетних воскоплавів Україна, Київ, Харків.

У таких мегаполісах як Київ, Одеса, Дніпро, Харків чи Львів спеціалісти вже давно використовують касетні воскоплави з двома чи трьома картриджами (касетами). Вони належно оцінили їх практичність і зручність – адже поки одна касета з воском використовується, друга – розігрівається.

Де купити воскоплави касетні в Україні?

Ви можете купити касетний воскоплав для особистого чи використання в салоні краси не лише в м. Київ – його можна замовити і купити в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій Україні. В інтернет-магазині можна спокійно почитати описи, порівняти характеристики і специфіку кожного товару, поцікавитись відгуками і замовити модель, в якій ціна і якість будуть оптимальними.

Професійні магазини, які торгують продукцією для салонів краси в таких містах як Дніпро, Харків, Львів чи Одеса, також пропонують купити касетні воскоплави, але їх ціна може бути дещо вищою.

Які воскоплави касетні купити?

Касетні воскоплави в Києві чи Дніпрі зазвичай відрізняються один від одного зовнішнім дизайном і комплектацією. Ціна варіюється в залежності від кількості картриджів і країни-виробника.

Воскоплав для касет зазвичай має:

  • зручний корпус з пластику;
  • пластини-нагрівачі всередині корпусу;
  • мережевий шнур і базу-підставку.

Якщо порівняти відгуки про якість різних виробників, можна сміливо зробити висновок, що всі касетні воскоплави в Києві мають гідні показники якості. А отже, основний критерій, за яким варто орієнтуватися – ціна. В нашому інтернет-магазині найкраща ціна на воскоплави касетні!

 

Воскоплав касетний без бази модель 004G призначений для розігрівання ...
Ціна: 220 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Воскоплав касетний з базою модель 002 призначений для розігрівання во...
Ціна: 350 грн.
949
0 відгуків
 0 відгуків
Призначений для одночасного розігріву 3-х касет воску (100 г) Воск...
Ціна: 850 грн.
95
0 відгуків
 0 відгуків
Комплектація: Воскоплав без бази модель 017 Віск у касетах – 2 шт....
Ціна: 490 грн.
66
0 відгуків
 0 відгуків
Комплектація: Воскоплав з пластиковою базою модель 008 Віск у касе...
Ціна: 650 грн.
53
0 відгуків
 0 відгуків
Мультифункціональний воскоплав призначений для одночасного розігріву воско...
Ціна: 850 грн.
30
0 відгуків
 0 відгуків