0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Гарячий и плівковий віск для депіляції + ПОДАРУНОК!

Гарячий плівковий віск: види і характеристики

На «озброєнні» в кожного спеціаліста, який займається професійною депіляцією, є воскові засоби різних видів, серед яких почесне місце посідає плівковий гарячий віск. Він спеціально розроблений для видалення волосся в делікатних зонах – лінія бікіні, пахви, обличчя. Гарячий плівковий віск наноситься тонким шаром, який при застиганні утворює плівочку. Зривається різким ривком без застосування спеціального паперу. На додаток до адгезивної основи до складу воску входять різні компоненти, які збільшують його пластичність, полегшують нанесення, живлять шкіру, мінімізують прояви болісних відчуттів під час використання. При цьому головним аргументом на користь вибору гарячого плівкового воску є швидкість проведення процедур при їх високій ефективності. Це дозволяє майстрам, які практикують цей вид депіляції, дешевше пропонувати свої послуги і отримувати лише позитивні відгуки клієнтів.

В Інтернет-магазині «Бʾюті Сервіс Україна» ви зможете недорого купити високоякісний гарячий плівковий віск. Він представлений в різних видах, кожен з яких має свої особливості – наприклад, шоколадний гарячий віск у формі дисків збагачений маслом какао, яке має пом’якшувальні та антиоксидантні властивості, рекомендується для сухої шкіри.

Бразильський гарячий віск для бразильської депіляції найчутливіших ділянок тіла також можна купити у формі дисків. Відгуки користувачів свідчать, що цей засіб дозволяє швидко і безболісно видалити навіть жорсткі і короткі волосини.

Маїсовий плівковий віск забезпечує вкрай надзвичайно нанесення й ефективне видалення волосин. До його складу входить кукурудзяна олія, яка живить шкіру під час процедури депіляції.

Плівковий віск у гранулах «Азулен» за більш ніж доступною ціною характеризується високою швидкістю застигання і рекомендується для досвідчених професіоналів.

 Гранульований плівковий віск «Троянда» застигає трошки довше, що дозволяє скорегувати помилки до моменту застигання – а отже, його може успішно використовувати навіть косметолог-початківець.

Гарячий плівковий віск у гранулах «Білий шоколад» містить компоненти, які роблять його надзвичайно пластичним та адгезивним, не утворює розтяжних ниток. Видаляє навіть короткі та жорсткі волосини.

Наш Інтернет-магазин пропонує вам замовити гарячий плівковий віск будь-якого типу з доставкою по Україні в міста Київ, Дніпро, Харків, Одесу та будь-які інші населені пункти.

Шоколадний гарячий віск збагачений маслом какао, яке відоме своїми пом’якш...
Ціна: 190 грн. 143 грн.
500
0 відгуків
 0 відгуків
Бразильський віск ефективний для видалення волосин в зоні бікіні, пах...
Ціна: 210 грн.
0
1 відгуків
 1 відгуків
АКЦІЯ! При купівлі 500 гр Бразильського та 500 гр Шоколадного воску знижка...
Ціна: 400 грн. 300 грн.
399
0 відгуків
 0 відгуків