(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Витратні матеріали для салону краси

Витратні матеріали для салону краси

Витратні та одноразові матеріали для салонів краси – гарантія безпеки і гігієна обслуговування і клієнтів, і персоналу.

 Сучасна косметологія здійснила прорив у сфері догляду за обличчям не лише в контексті появи новітніх методів, методик і обладнання, але й у сфері відповідності високим вимогам гігієни і безпеки для кожного клієнта косметологічного кабінету. Це стало можливим завдяки появі і широкому поширенню витратних матеріалів для салонів краси. Вони мають одноразове призначення і в повній мірі забезпечують гігієнічні умови обслуговування. «Бʾюті Сервіс Україна» пропонує купити недорого одноразову витратну продукцію в широкому асортименті. Клієнти з різних  міст України можуть замовити і отримати зі швидкою доставкою по Києву, а також в Харків, Запоріжжя і Дніпропетровськ, Одесу і Львів, Чернігів і Суми одноразові матеріали за прийнятною ціною, які відповідають вимогам професійної косметології.

Витратні матеріали для салонів краси – показник рівня обслуговування, який належно оцінять ваші клієнти.

Провести обслуговування кожного відвідувача косметичного кабінету на найвищому якісному рівні досить легко, якщо купити і застосовувати під час процедур витратні матеріали для салонів краси. Їх використання підвищує в очах клієнта не лише рівень обслуговування, але й лояльність – що набагато краще найефективнішої реклами. Якісні інструменти для проведення процедур, використання одноразової витратної продукції під час обслуговування підвищують високий результат і безпеку, що, у свою чергу, допомагає підвищити репутацію косметичного кабінету в очах кожного відвідувача.

Порівняти витратні матеріали і зробити вибір, а також купити їх оптом за конкурентною ціною можна на сайті «Бʾюті Сервіс Україна». Відмінні відгуки фахівців про наші витратні матеріали підтверджують їх високі експлуатаційні характеристики і безпеку для кожного клієнта.

Переваги витратних матеріалів для салонів краси

Витратні матеріали мають багато переваг для салонів краси: їх можна купити за доступними цінами, їх використання значно полегшує і спрощує роботу майстрів у галузі косметології. Як матеріали одноразового використання, вони не потребують дотримання цілого ряду обов’язкових процедур – прання, стерилізації тощо. Відповідно, це зменшує витрати на споживання електроенергії, економить робочий час співробітників. Купити витратні матеріали для салонів краси швидко й за прийнятною ціною можна в інтернет-магазині компанії «Бʾюті Сервіс Україна».

Широкий вибір представлених матеріалів для салонів краси в магазині і на сайті компанії «Бʾюті Сервіс Україна» дозволяє замовити і купити всі потрібні одноразові матеріали в одному місці, економлячи при цьому час і зусилля.

Як купити витратні матеріали для салонів краси швидко й за доступними цінами

Витратні матеріали в широкому асортименті для салонів краси в різних містах України (Київ і Дніпро, Харків та Одеса, Львів і Запоріжжя, Чернігів та Суми) пропонує «Бʾюті Сервіс Україна». Одноразову продукцію і витратні матеріали можна купити за доступною ціною оптом і в роздріб. Вся продукція має необхідні сертифікати і гігієнічні висновки. Як свідчать відгуки наших постійних клієнтів, використання витратних матеріалів в салонах краси не лише спрощує і полегшує роботу майстрів у галузі косметології, але й підвищує репутацію салону. Тим більше, що ціна на них цілком доступна.

Запрошуємо Вас купити витратні матеріали для салонів краси відмінної якості і недорого в нашому інтернет-магазині.

 

Папір відмінної якості для видалення теплого воску. Щільність: 80 г/см...
Ціна: 50 грн.
591
0 відгуків
 0 відгуків
Змінна ємність з кришкою для розігріву гарячого воску чи парафіну. Пла...
Ціна: 120 грн.
72
0 відгуків
 0 відгуків