(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Нагрівачі парафіну

Нагрівачі парафіну

Ванна – нагрівач парафіну

Сьогодні парафінотерапія – одна з найбільш затребуваних косметологічних процедур. Вона входить до переліку послуг практично всіх салонів краси Києва, Дніпра, Харкова, Одеси та інших міст, а багато жінок давно практикують парафінові аплікації вдома. Але в будь-якому випадку для проведення цієї процедури необхідно придбати парафіноплав – нагрівач парафіну або так звану ванночку для парафіну. Вони випускаються найрізноманітніших форм і розмірів, можуть бути спеціалізованими (для рук, ніг тощо) чи універсальними.

Як вибрати ванну – нагрівач парафіну

До апаратів, які використовуються в салонах краси чи в домашніх умовах, є різні вимоги. Оскільки головне завдання приладу – плавлення парафіну і підтримка його в рідкому стані, відповідно, в більшості парафіноплавів передбачений регулятор температури. В пристроях для домашнього використання це, зазвичай, термодатчик, який підтримує температуру парафіну в межах 55–65°С. В професійних салонних апаратах, коли потрібно швидко розігріти досить великий об’єм парафіну, передбачений більший діапазон температури – до 90°С. Регулювання температури може бути механічним або електронним.

Ванночка для нагріву парафіну може мати різний об’єм. Професійні апарати частіше всього розраховані на 4–5 кг, для домашнього використання можна досить дешево купити невеликий нагрівач до 2,5 кг. Якщо ви плануєте проводити процедури для ступень методом занурення, зверніть увагу на вказані розміри ванни.

Оскільки парафіни випускаються в різних модифікаціях, парафіноплав радимо вибирати відповідний: для картриджів чи парафін-спрея, парафіну в банках чи блоках. І якщо для салонів зазвичай обирають ванни нагрівачі парафіну, то для домашнього вжитку дуже зручні нагрівачі для спрей-парафіну, які можна цілком недорого купити в Україні.

Ванни – нагрівачі парафіну від B.S.Ukraine

У нашому інтернет-магазині «Бʾюті Сервіс» ви можете за доступною ціною замовити різні види нагрівачів для парафіну.:

  • ванни нагрівачі парафіну різного об’єму для аплікацій за допомогою пензлика чи зануренням у ванночку ступень, ліктів чи кистей рук;
  • нагрівачі для картриджів парафін-спрея;
  • прилади для одночасного розігріву воскових касет і картриджів парафін-спрея.

Нагрівачі, які пропонує наш магазин, мають відповідні гігієнічні свідоцтва і сертифікат УкрСЕПРО, на всі моделі надається гарантія.

 

Баночний воскоплав призначений для розігріву гарячого воску, теплого воску...
Ціна: 590 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Баночний воскоплав призначений для розігріву воску в банках об’ємом 400 мл...
Ціна: 950 грн.
87
1 відгуків
 1 відгуків