0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Воскова депіляція

Засоби і професійне обладнання для воскової депіляції

Жіноча краса немислима без шовковистої і гладенької шкіри, і зовсім не дивно, що жінки використовують всі можливі методи для видалення небажаного волосся. Один з найпопулярніших і найдоступніших способів видалення небажаного волосся – ваксинг, або воскова депіляція – видалення волосся за допомогою воску. Для проведення процедури ваксингу потрібні засоби і професійне обладнання для воскової депіляції.

Надзвичайну популярність і масове поширення засоби і спеціальне обладнання для воскової депіляції отримали ще й тому, що ваксинг – косметологічна процедура, яка забезпечує:

  • тривалий ефект,
  • неймовірну результативність,
  • доступні ціни на засоби та обладнання для воскової депіляції.

Відповідно, якісні засоби, а також обладнання для воскової депіляції надзвичайно затребувані на ринку косметологічних послуг, адже купити їх можна за оптимальною ціною.

Крім того, засоби для ефективного видалення волосся, і, відповідно, обладнання для воскової депіляції можна купити і використовувати як в салоні краси, так і в домашніх умовах. Утім, як свідчать відгуки користувачів м. Києва, які мали можливість порівняти різні способи видалення волосся, в салонах краси професійні косметологи мають більше досвіду та вмінь, використовуючи якісні засоби і краще обладнання для воскової депіляції. Та й ціни на проведення цієї процедури абсолютно доступні не лише в м. Київ, але й загалом по Україні.

Віск – основний косметологічний засіб для ваксингу

Без сумніву, в наші дні ми маємо можливість купити, причому за доступними цінами, численні засоби і різноманітне обладнання для воскової депіляції, але головне місце в цій процедурі посідає саме віск. По-перше, віск як незамінний засіб для депіляції має цілком доступну ціну – а отже, купити його може кожний. По-друге, ефективність проведення депіляції безпосередньо залежить від якості і виду воску. Віск для депіляції може бути кількох видів:

  • Гарячий віск (плівковий віск, бразильський віск тощо) використовують при депіляції делікатних ділянок – обличчя, пахви, зони бікіні тощо. Цей віск має щільну текстуру і мінімізує больові ефекти завдяки чудовому прогріванню шкіри.
  • Теплий віск застосовують на великих поверхнях тіла(ноги, руки, спина та ін.). розігрітий віск має досягти консистенції меду, досягаючи таким чином чудового результату видалення волосся.
  • Холодний віск зазвичай не використовують в салонах краси у зв’язку з низькою ефективністю його застосування.

Якщо Ви вирішили купити віск та обладнання для воскової депіляції в місті Київ чи будь-якому іншому місті України, радимо врахувати форму випуску цих засобів. Зокрема, відгуки користувачів (Дніпро, Харків і Київ) свідчать, що дуже зручно купити і використовувати віск в картриджах (касетах) або в банках. З іншого боку, косметологи салонів краси з таких міст України, як Запоріжжя та Одеса віддають перевагу гарячому воску для депіляції: гранульованому, або ж воску в дисках (таблетках). Ціни на різні види воску залишаються прийнятними і в м. Києві, і по всій Україні.

Де купити засоби і краще обладнання для воскової депіляції

Інтернет-магазин «Бьюті Сервіс Україна» (Київ) пропонує дуже вигідно купити професійні засоби і високоякісне обладнання для воскової депіляції. Наші ціни на обладнання і засоби (у т.ч. косметичний віск) надзвичайно доступні у порівнянні з цінами в інших інтернет-магазинах м. Києва та України.

Крім воску, для проведення повноцінної процедури воскової депіляції потрібно вибрати і купити воскоплав – баночний або касетний. Це обладнання необхідно, щоб розтопити віск (в банках чи касетах) до потрібної консистенції і температури.

Не останню роль при депіляції відіграють якісні витратні матеріали. Ціни на ці засоби в нашому інтернет- магазині (Київ)досить низькі. З допоміжного обладнання для воскової депіляції використовується папір для депіляції (порізана в листах чи в рулоні), шпателі (одноразові дерев’яні чи металеві для багаторазового використання), ківш і кільця для баночного воскоплаву, очисники воску для обладнання для воскової депіляції та інші необхідні засоби і матеріали.

Не варто забувати про засоби з догляду за шкірою «до» і «після» ваксингу – їх теж можна вигідно купити в нашому інтернет-магазині (Київ). Ми пропонуємо найнижчі ціни на високоякісні лосьйони, легкі олії, гелі, а також ефективні засоби для попередження вростання волосся.

Компанія «Бьюті Сервіс Україна» (м. Київ) пропонує купити професійні засоби і якісне обладнання для воскової депіляції, а також все потрібне для парафінотерапії, яка забезпечує турботливий догляд і захист шкіри за допомогою розігрітого парафіну. Гарних результатів від процедури можна досягти, використовуючи спеціальні засоби, такі як: якісний парафін для аплікацій, нагрівачі парафіну, махрові рукавички, шкарпетки та інші засоби для парафінотерапії. Найкращі засоби для парафінотерапії можна купити в нашому інтернет-магазині (Київ), доступні ціни та широкий асортимент продукції зможуть задовольнити найвибагливіших покупців.

Звертаємо увагу, що всі засоби для процедур парафінотерапії та обладнання для воскової депіляції відповідають необхідним стандартам якості і мають належні сертифікати. Ви легко зможете замовити і купити все необхідне, використовуючи прості форми замовлення на нашому сайті. При необхідності ви можете отримати детальні консультації наших спеціалістів. Доставка обладнання для воскової депіляції та косметичних засобів здійснюється по всій Україні (Одеса, Харків, Дніпро, Київ, Запоріжжя та ін.) за оптимальними цінами.

Класична формула воску без добавок низької температури плавлення. ...
Ціна: 34 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Рожевий віск з діоксидом титану – віск з дуже ніжною кремовою те...
Ціна: 36 грн. 27 грн.
193
0 відгуків
 0 відгуків
Меліса і Лимонник з мікромікою і діоксидом титану – віск щільної текс...
Ціна: 34 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Шоколадний гарячий віск збагачений маслом какао, яке відоме своїми пом’якш...
Ціна: 190 грн. 143 грн.
500
0 відгуків
 0 відгуків
Бразильський віск ефективний для видалення волосин в зоні бікіні, пах...
Ціна: 210 грн.
0
1 відгуків
 1 відгуків
АКЦІЯ! При купівлі 500 гр Бразильського та 500 гр Шоколадного воску знижка...
Ціна: 400 грн. 300 грн.
399
0 відгуків
 0 відгуків
Натуральний – високоякісний віск без добавок. Застосовується для депі...
Ціна: 120 грн. 90 грн.
227
0 відгуків
 0 відгуків