0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Відновлення і зволоження: шкіра клієнток після відпустки

 • 26 червня 2020 14:09:46
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 349

Ах, ця відпустка! Ближче до літа це слово стає найжаданішим для більшості з нас. Сонце, пляж, пальми, шезлонги і коктейлі – солодка картинка. Про те, як страждає від ультрафіолету, морської солоної води і обвітрювання ніжне обличчя, клієнт задумається пізніше – коли повернеться додому. І побіжить до своєї чарівниці – косметолога – рятувати шкіру.

Зволоження: апаратні методи

Що побачить на прийомі косметолог? Насамперед – збільшену пігментацію, реактивний стан, сухість, лущення. Найбільше шкіра страждає від зневоднення, втрати вологи. Гіалуронова кислота – найперший помічник. Для глобального вирішення проблеми зволоження має сягати глибоких шарів – а значить, першою чергою потрібно використовувати методи глибинного транспортування в шкіру активних речовин. Апарати надають можливість досягти цього кількома способами, найпоширеніші з яких це:

 • Електропорація
 • Фонофорез
 • Іонофорез
 

Їхнє завдання – створити канали в шкірі, завдяки яким зволоження буде сильнішим, гіалуронова кислота низької молекулярної маси сягне своїх максимальних меж. У кожного з цих методів є свої особливості і специфіка, але проводять речовини всі. Найглибший шлях «прокладає» електропорація – до 0.5см вглибину. Безін’єкційна мезотерапія – не дарма її друга назва. Оптимально, якщо вибраний косметологом препарат міститиме гіалуронову кислоту різної молекулярної маси – низько-, середньо- і високомолекулярну. У такому випадку свою порцію зволоження отримають різні шари шкіри – від глибокого до поверхневого.

Чистка літом: що вибрати

З погляду косметології перед проведенням електропорації і зволоженням гіалуроновою кислотою рекомендується відлущити верхній шар шкіри. Але, знову ж таки – відразу після повернення з відпустки цю процедуру робити не варто. Якщо клієнт записався на прийом через 2 тижні після повернення – то вже зовсім інші справа, тоді можна застосовувати як мінімум 2 апаратні методи:

 • Ультразвукову чистку
 • Гідропілінг
 

Скрабер м’яко відлущить, і зволоження проникне рівномірніше і якісніше. Якщо нема електропорації, ідеальне завершення відновлювальної процедури – попрацювати на шкірі зворотнім боком лопатки. По сироватці все з тією ж гіалуроновою кислотою. Яким режим вибрати – залежить від поставленої мети. Чи буде це фонофорез, чи ультразвуковий масаж – але препарат однак пройде глибше.

Гідропілінг – це комплексна процедура, яка взагалі не має сезонних обмежень. М’яке очищення, зволоження і живлення – сироватки, які входять до комплектації апарата, у декілька етапів виконають великий обсяг роботи. І одна з них містить ідеальний складник для зволоження і відновлення шкіри –гіалуронову кислоту.

Звичайно, для клієнта вкрай важливо поберегти свою шкіру під час відпустки, постійно турбуючись про її захист і зволоження. Але якщо раптом що – апарати і комбайни «Бьюті Сервіс» прийдуть до косметолога на допомогу!

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.