0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Пресотерапія – повноцінна послуга в салоні краси

  • 16 січня 2020 14:00:00
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 586

Пресотерапія – чудова процедура, недооцінена в салонах краси. Вона показує відмінні результати як додаткова опція в комплексних програмах корекції ваги за допомогою комбінації апаратів і ручних методик, заснованих на покращенні руху крові й лімфи. При цьому окремо як повноцінна самодостатня процедура використовується рідко. Чому так склалось – незрозуміло, адже лімфодренаж показаний майже кожній людині після 30 років, особливо жінкам. Вагітності і набирання ваги, набряки ніг і їх важкість, варикоз на початкових стадіях і вранішні судоми ніг, вічна біганина і напружена робота, застій лімфи – всі ці явища і стани чудово знімаються і корегуються апаратом пресотерапії. Легка, приємна, релаксуюча процедура з потужним фізіотерапевтичним ефектом – саме в ньому криється відповідь на питання, чим корисна пресотерапія.

Пневматичний масаж для покращення обігу лімфи: просто й ефективно

Пресотерапія – одна з найлегших і найпростіших для виконання процедур. Все, що потрібно – якісний апарат, і більше жодних розхідних матеріалів. Навіть одноразовий костюм – не найнеобхідніша річ, адже клієнт може взяти з дому свої бавовняні речі: лосини, шкарпетки (без резинок), футболку. А в натуральній тканині, та ще й власній, процедура пресотерапії набагато приємніша. Апарат настільки простий в керуванні, що для його активізації не потрібні ні додаткові знання, ні наявність диплому естетиста по тілу – з ним легко впорається черговий адміністратор салону краси.

Вся комплектація – апарат і костюм. Покласти клієнта на кушетку, допомогти одягнути костюм, перевірити щільність його прилягання і натиснути декілька кнопочок – ось і вся складність.

Пресотерапія чудово знімає набряки ніг, показана при варикозному розширенні вен і для його профілактики, для покращення обігу крові й лімфи, при загальній втомі – хто ж відмовиться від години повноцінного відпочинку? Цей апарат можна використовувати не лише в салонах, але й санаторіях, приватних масажних кабінетах, навіть готелях. Перукарня – ще одне місце, де буде цілком доречним апарат пресотерапії для зняття набряків ніг і посилення обігу лімфи. Майстри, які проводять на ногах зміну за зміною день за днем, оцінять безсумнівну користь пресотерапії. Та й спеціаліст косметолог, який працює в закладі зі щільним графіком завантаження, теж захоче відпочити в костюмі апарата для пневматичного масажу в кінці робочого дня – адже попереду ще дорога додому й домашні справи.

Лімфа: важливо знати

Лімфатична система організму виконує величезну за значимістю і значенням роль. Забезпечення «чистоти» організму – її завдання. Виведення токсинів, продуктів метаболізму, боротьба з інфекціями – всю цю роботу виконує лімфа. Застій лімфи – одна з перших причин початкового стану розвитку целюліту. Саме апарат пресотерапії в цьому випадку – найкращий помічник. Варикозне розширення вен також безпосередньо пов’язане з погіршенням відтоку лімфи, її застоєм.

Залежно від генетичної схильності, способу життя і специфіки роботи погіршення обігу лімфи може починатися вже після 30–35 років, коли людина ще над цим навіть не замислюється. Тому апарат пресотерапії – ще й чудовий спосіб профілактики. Сидяча робота і робота на ногах – прямі показання для покращення обігу крові й лімфи. А під ці визначення потрапляють представники багатьох професій – водії, офіціанти, офісні працівники, кухарі й пекарі, працівники сфери краси – косметологи, майстри манікюру, педикюру, татуажу, продавці й консультанти у торгових центрах тощо.

Виведення токсинів, покращення обігу лімфи, зняття набряків – для вирішення цих завдань існує багато способів і методів, у тому числі й за допомогою спеціальних апаратів. Один із найбільш вигідних, бюджетних, економічно доцільних варіантів – апарат пресотерапії. Мінімальні супровідні витрати при грамотній постановці питання серед клієнтів – і апарат пресотерапії окупиться менше, ніж за місяць.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.