0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Після відпустки: відновлення і зволоження шкіри

  • 28 липня 2020 13:51:01
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 328

Період відпустки традиційно вважається відпочинком, відновленням, оздоровленням. Але чи так це насправді? Для тих, хто віддає перевагу вибору літнього періоду для відпустки, існує багато явних і прихованих ризиків – і в першу чергу вони пов’язані з впливом на нашу шкіру активного й агресивного літнього сонця.

Зневоднення шкіри, збільшення пігментації, фотостаріння, сонячний гіперкератоз, еритема – лише деякі наслідки неправильного перебування під промінчиками сонця. а значить, перед косметологм стоїть завдання комплексного відновлення і зволоження епідермісу.

Зволоження і відновлення: апаратні способи

Світ сучасної професійної техніки надає косметологам широкі можливості ревіталізації шкіри. Серед найбільш показаних процедур, які характеризуються високою доведеною ефективністю, виділимо такі:

  • Гідропілінг: якщо шкірні покриви перебувають у стресовому стані, можна застосовувати не всю 4-х етапну програму, а лише сироватки для зволоження і відновлення.
  • Фототерапія: «швидка допомога»  для зневодненого епідермісу. Додавання гіалуронової сироватки покращить якість процедури і стан епідермісу. Оптимальним буде використання таких кольорів: червоного, зеленого, жовтого, пурпурного. Фототерапія за своєю дією – комплексна програма, оскільки кольорові спектри одночасно заспокоюють, омолоджують, освітлюють сонячну пігментацію – і працюють на зволоження і відновлення.
  • Електропорація: дозволяє проводити засоби глибоко в шкіру. Оптимально, якщо вибрані косметологом засоби глибокої дії (маски) можна використовувати з цим методом. Зволожуюча сироватка + маска для зволоження і заспокоєння + електропорація – отримаємо на виході гарний результат.

Зволоження шкіри: комплексна дія

Відновлення стресової шкіри і після агресивних процедур (а до них відноситься і перебування під активним сонцем) – це комплексний підхід. Для покращення якості процедур рекомендується проводити легке поверхневе відлущування епідермісу. Якщо клієнт прийшов за зволоженням відразу після повернення з відпочинку – чистку й відлущення робити не варто, щоб не спровокувати появу нових пігментних плям.

Почекати пару тижнів після відпустки – відоме правило. Поки цей час мине, косметолог може застосовувати ручні методи зволоження і відновлення шкіри – маски, у тому числі альгінатні, масажі, різні SOS-препарати: концентрати, сироватки.

Шкіра, наш найбільший орган, потребує дбайливого ставлення – і сонячні наслідки набагато легше попередити, ніж потім намагатися їх нівелювати. Тим більше, що деякі зміни в ДНК клітинах мають незворотній характер. Захисний крем з високим фактором SPF – найпростіший спосіб захистити організм від небезпечного випромінювання. А косметолог, який має якісне обладнання «Бьюті Сервіс Україна», завжди прийде на допомогу!

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.