0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Косметологічний комбайн: 8 причин купити (частина II)

  • 22 січня 2020 00:00:00
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 338

У першій частині ми детально зупинились на 3-х причинах, у другій розглянемо ще 5 і підведемо підсумок на користь придбання косметологічного обладнання – чи то полі функціонального комбайна, чи то компактного апарата з моно функцією.

Запитаність апаратних методик

 

Застосування комбайна – це гарантія результативності косметологічних процедур. Основний фактор, який впливає на популярність і запитаність косметологічних апаратних методик – їх ефективність. Електричний струм, ультразвукові коливання й хвилі в комбайнах працюють на рівні, недоступному для рук та інструментів. Якщо процедура ручної чистки, наприклад, ефективніша для екстрадиції комедонів, ніж ультразвукова на комбайні – у неї дещо інше завдання, то омолодження шкіри, підтяжка м’язів, введення сироваток в глибокі шари тканин ручними методами не досягти – тут ефективний лише апарат. Оскільки всі косметологічні комбайни косметологія запозичила з медицини,  наявна клінічна база їх застосування у прямому сенсі зараз працює на косметолога – в його арсеналі вся доведена десятиріччями застосування ефективність впливу струму й ультразвуку. Фотографії своїх клієнтів у форматі «До» и «Після» косметологічних процедур на комбайні з особистої картотеки б’юті-майстра – сильний і переконливий аргумент на користь застосування апарата. І йдеться не лише про способи омолодження – наявна у комбайні функція електропорації по заспокійливій або анти-акне сироватці, скажімо, демонструє показові результати після процедури чистки, і клієнт переконається в цьому на власні очі. Методики роботи з обличчям і тілом за допомогою комбайна ефективні, результативні й безпечні – за умови їх придбання в офіційного дистриб’ютора, який може надати весь пакет необхідної дозвільної документації.

Підвищення варіативності косметологічних процедур

За допомогою косметологічного комбайна можливе значне розширення комплексу процедур і послуг, що надаються в салоні. При цьому можна комбінувати апаратні методи між собою, додавати ручні, задіяти елементі спа-ритуалів і масажу, а також, що виглядає особливо привабливо в очах клієнта – суміщати роботу з обличчям і тілом одночасно. Наприклад, апарат пресотерапії «Бьюті Сервіс Україна» модель 1002 або 9102 – оптимальний вибір для салону краси, який спеціалізується на наданні послуг з догляду за обличчям. Для роботи з цими комбайнами не потрібні спеціальні знання, їх застосування не передбачає подальшого візиту клієнта в душ для змивання грязьових масок, процедура пресотерапії на апараті не супроводжується додатковими витратами на супутні матеріали – маски, грязі тощо. Навіть одноразовий костюм, за великим випадком, можна надавати лише певним категоріям клієнтів. До того ж, його вартість включається в загальну ціну на косметологічну процедуру, і деяким клієнтам набагато приємніше принести з дому свої власні речі і лежати в них. Середня тривалість сеансу процедури на апараті – близько години, а більшість косметологічних процедур потребують більшого часу. Перший раз цю процедуру можна запропонувати клієнту як бонус або за спец ціною – за придбаний повний курс процедур на комбайні. Відчувши всю легкість тіла й ніг навіть після першого сеансу пресотерапії, вислухавши рекомендації косметолога про важливість покращення лімфообігу, клієнт задумається про проходження на апараті повноцінного курсу цієї дуже потрібної після 30 років фізіотерапевтичної процедури.

Можливість здійснювати комплексний підхід до вирішення проблем

Комплексний підхід – це гарантія покращення підсумкового результату косметологічних процедур, коли для вирішення поставлених завдань косметолог суміщає різні методики, що передбачають використання апарата. Наприклад, ультразвукова чистка може бути посилена введенням сироваток електропорацією, алмазна мікродермабразія продовжиться мікрострумової терапією і завершиться іонофорезом. Зручно, коли всі ці функції скомбіновані в одному косметологічному комбайні – нема потреби змінювати апарат під час однієї процедури, при цьому економиться робочий час майстра. Сучасна техніка також передбачає можливість використання одного апарата для роботи не лише по обличчю, але й по тілу. Зручно, коли виробником передбачена наявність для цієї мети спеціальних насадок – це розширює робочі можливості косметолога, дозволить збільшити перелік косметологічних послуг салону. Клієнту, який прийшов на процедуру пресотерапії, можна запропонувати алмазне шліфування рук з  подальшим нанесенням поживної маски. Косметологічний комбайн дає можливість складати десятки комплексних програм для роботи по обличчю, тілу, а також суміщати процедури.

Надійність сучасних апаратів

 

Косметологічні комбайни й апарати, які успішно працюють сьогодні на різноманітних процедурах в салонах України, характеризуються високими технічними характеристиками, проходять необхідну сертифікацію та перевірку. Компанія «Бьюті Сервіс Україна» за 15 років свого існування напрацювала досвід, достатній для спокійної впевненості в надійності своїх косметологічних комбайнів та апаратів. Закладені в приладах технічні параметри відповідають суворим міжнародним стандартам і вимогам з техніки безпеки апарата для проведення процедур. При розробленні нових модифікацій уже апробованих в роботі моделей враховуються слабкі місця попередньої версії апарата. До того ж, на ринку обладнання існує висока конкуренція, що є додатковим стимулом для виробників турбуватися про якість своєї продукції і власної репутації. Сучасні косметологічні комбайни безпечні і для клієнтів, і для косметологів. Головне – не забути одягнути під мікрострумові рукавички захисні латексні рукавички.

Мінімізація залежності від людського фактора

Апарат – вірний і надійний помічник спеціаліста. Його поява суттєво полегшує роботу майстра для проведення процедур. В багатьох професіях існує ризик впливу людського фактора на підсумковий результат, косметологічний комбайн в роботі косметолога мінімізує цей фактор. Сучасний апарат – електронне обладнання, тому тенденцією останніх кількох років стала практика проведення тематичних навчальних семінарів, які присвячені конкретному косметологічному обладнанню і процедурам, що проводяться за його допомогою. Навчивши роботі з апаратом кількох косметологів, власник салону краси може бути певен – його апарат не буде простоювати навіть в умовах форс-мажорних обставин, від виникнення яких не застрахований ніхто. Косметологи в салон приходять і йдуть, а косметологічний комбайн – залишається і працює.

Викладені вище причини на користь придбання комбайна зв’язані і переплетені між собою, їх непросто розмежувати – і чи варто це робити? Одна причина походить з другої, обидві вони вплітаються в наступну. Придбання косметологічного апарата – це вкладення засобів у майбутнє свого улюбленого бізнесу. Сучасний клієнт часто приходить в салон на процедури підготовленим і начитаним, попередньо вивчивши всю доступну інформацію – і тому числі й ту, що стосується використання косметологічного комбайна чи спеціального апарата. Відповідати тенденціям часу, пропонувати кращі процедури – інноваційні та класичні, створювати десятки нових і взаємовигідних пакетних пропозицій з використанням можливостей апарата – майбутнє сфери краси немислиме без косметологічних комбайнів.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.