0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Косметологічне обладнання: види, призначення, результат

 • 03 лютого 2020 14:37:15
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 326

Косметологічне обладнання сьогодні – інноваційна галузь, що активно і постійно розвивається. Складно уявити, що в наш технологічний час Косметологічне обладнання сьогодні – інноваційна галузь, що активно і постійно розвивається. Складно уявити, що в наш технологічний час є салон краси, в якому не працював би хоча б один апарат для проведення процедур на шкірі обличчя й тіла. Види косметологічного обладнання – тема, яка здається складною і серйозною лише на перший погляд. У назву статті спеціально внесене слово «призначення», у ньому – один з головних принципів поділу на види.

Процедури: чистимо, лікуємо, відновлюємо, омолоджуємо шкіру

Сучасні апарати створюють косметологам необмежені можливості для проведення косметологічних процедур з догляду за шкірою. Основні етапи догляду відбуваються за допомогою обладнання. Види апаратів у косметології можуть поділятися залежно від їх прямого призначення для таких процедур:

 • Чистка і шліфування шкіри (гідропілінг, ультразвуковий скрабер / пілінг, гальванічна чистка, алмазна мікродермабразія, браш)
 • Лікування шкіри (відповідно до проблеми в процедурах можуть використовуватися різні апарати і методи – електропорація, фонофорез, кавітація, вакуумний масаж, термопроцедури, міостимуляція)
 • Відновлення й омолодження шкіри (мікрострумова терапія, RF-ліфтинг, косметологічні апарати для введення мезококтейлів і проведення процедур електропорації, фонофорезу, іонофорезу)

Такий поділ на види досить умовний – обладнання, особливо якщо йдеться про поліфункціональні косметологічні апарати, виконує на шкірі комплексну роботу. Один із загальноприйнятих спосіб поділу на види – за назвами процедур. З погляду косметологічної практики така класифікація найзручніша і найпростіша. Апарати для мікрострумової терапії, кавітації, обладнання для RF-ліфтингу і пресотерапії – пошук за назвами процедур дозволить косметологу-практику швидко знайти на сайті компанії виробника чи дистриб’ютора потрібний апарат.

Косметологічні апарати: ефективність і результат

Процедури з використанням обладнання – звичайна практика в сучасній косметології. Нові тренди, сформовані з урахуванням останніх запитів суспільства, кардинально змінюють відношення клієнтів і спеціалістів до вирішення проблем шкіри. Висока мобільність сучасної людини лишає мало місця для тривалих ручних процедур, після яких шкіра потребує тривалої реабілітації. Один з найяскравіших прикладів – процедура чистки обличчя. Ручна та інструментальна чистка сьогодні досить рідко застосовується як окрема повноцінна процедура. Їй на зміну прийшла косметологічна чистка за допомогою апарата ультразвукового пілінгу, різні методи шліфування шкіри. Одна з останніх проривних технологій – гідропілінг.

Косметологічний апарат виконує кілька функцій – і прямого призначення, і опосередкованого. Фізичні фактори, що використовуються в обладнанні, наприклад, електричний струм чи коливання ультразвукової хвилі, впливають на клітини шкіри комплексно, створюють помітний загальний ефект оздоровлення шкіри, покращення рельєфу, зміцнення тургору тощо. Гідропілінг можна розглядати як метод апаратної нетравматичної чистки, але результат після процедури – не лише чистка, а й лікування проблемної шкіри, ексфоліація верхнього шару, оздоровлення, свіжий колір обличчя.

Косметологічні процедури, в яких застосовується обладнання, що генерує електричний струм, постійний чи імпульсний, покращують мікроциркуляцію, впливають на шкіру на клітинному рівні, нормалізують лімфообіг і кровообіг, дають видимий омолоджувальний результат. Підтягнута, свіжа, ніжна, гладенька шкіра, чіткий овал завдяки ліфтингу і лімфодренажній дії – це апарат мікрострумової терапії. Антибактеріальні властивості ультразвуку – це лікування проблем шкіри, надлишкової жирності, акне початкової стадії, і все це – процедура УЗ-чистки.

Естетика тіла: апарати і методи

Косметологічне обладнання сьогодні успішно працює не лише на обличчі, але й на тілі. Можливості методів, що ґрунтуються на апаратах, безмежні, вони використовуються процедурах широкої направленості:

 • успішна боротьба з целюлітом і надлишковою вагою
 • лікування «апельсинової кірочки»
 • підтяжка в’ялої шкіри
 • укріплення груп м’язів, м’язового каркасу
 • детоксикація організму
 • лікування варикозного розширення вен
 • зняття набряків, посилення кровообігу та лімфообігу
 • корекція фігури
 • моделювання контурів тіла
 • релаксація, відпочинок, відновлення

Апарати для роботи з тілом – окремий вид косметологічного обладнання. Окрім естетичного ефекту, вони дають загальний результат оздоровлення, омолодження. Великий різновид має обладнання для масажу:

 • вакуумний масаж
 • вакуумно-роликовий масаж
 • вакуумний термомасаж з інфрачервоним прогрівом
 • пневматичний масаж (пресотерапія)

Окрема перевага методів з використанням косметологічних апаратів – їх висока ефективність. Наприклад, у процедурі кавітації, де головний робочий фактор в обладнанні – механічні коливання ультразвукової хвилі, розщеплення жирових капсул у підшкірно-жировій клітковині відбувається в глибоких шарах тканин, які недоступні впливу людських рук. При цьому відсутній ризик травмування верхнього шару шкіри.

Обладнання для пневматичного масажу, пресотерапії, – чудовий засіб для усунення набряків, дренажу застійної лімфи, детоксикації організму, загального розслаблення і відпочинку. Величезний плюс косметологічних апаратів для тіла – в безболісності процедур. На відміну, скажімо, від ручного антицелюлітного масажу, який залишає на проблемних ділянках шкіри візуально страшні й болючі сліди, вакуумно-роликовий масаж з технікою від «Бьюті Сервіс Україна» обходиться без болю.

Косметологічне обладнання – це розумна техніка, нашпигована електронікою. Саме тому компанії, що поставляють на український ринок краси нові апарати, практикують проведення навчальних семінарів. Для компанії «Бьюті Сервіс Україна» це стає окремим важливим напрямом у роботі. Розповісти, показати, навчити, продемонструвати, відповісти на всі питання, що хвилюють косметологів – наше завдання. Можливості косметологічного обладнання потрібно використовувати правильно і по максимуму – і нехай воно радує вас і задовольняє ваших клієнтів!

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.