0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Косметологічне крісло: як правильно вибрати?

  • 20 травня 2020 21:22:40
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 213

Відкриваючи свою власну маленьку студію краси, насамперед косметолог шукає професійні меблі та обладнання. З апаратами визначитись простіше – в залежності від фаху майстер може сміло вибрати відразу полі функціональний комбайн, в якому поєднані найбільш запитані й топові функції. З меблями складніше: в апараті косметолог орієнтується на себе і «свою руку», а як вибрати косметологічне крісло – щоб цей вибір був вдалим і правильним?

Кушетка: що потрібно знати і на що звернути увагу

Перше, що важливо – визначитися з тим, як ви будете її використовувати. Вже одне розуміння мети застосування чітко визначає сегмент переваги, і вибрати стає простіше. Загалом можна говорити про 4 основні типи призначення:

  • Доглядові косметологічні процедури (апаратна косметологія, масажі обличчя, SPA- ритуали)
  • Педікюрне крісло
  • Масажні техніки для тіла (лікувальні, SPA, доглядові)
  • Естетичний напрям (татуаж, нарощування брів та вій)

Косметологічне крісло – до певної міри загальна назва, коли мається на увазі універсальна модель – щоб вибрати її один раз і на всі випадки життя. Але з практичної точки зору це реалізувати навряд чи вдасться: кожен із позначених 4-х типів має свої інженерні особливості, які і зумовлюють його використання.

Косметологічна кушетка: якщо потрібно вибрати універсальний варіант

Саме стандартна кушетка як вид професійних меблів найбільше підходить під визначення «універсальність». Класична її форма: 3-х секційний виріб зі знімними підлокітниками, підголівником, спинкою, що підіймається і ножною частиною, що опускається. Таке косметологічне крісло максимально зручне у використанні – на ньому зручно проводити всі процедури з догляду за обличчям, апаратні маніпуляції, масажі, естетичні сеанси.

Таке крісло чудово підійде і для проведення сеансів не лише косметологічного, але й медичного масажу – але навряд чи є сенс вибрати його як основний предмет суто для масажного кабінету. Тут оптимальний варіант – повноцінний масажний стіл. Його технічні особливості – відсутність підлокітників і можливості опустити ножну частину, а також ширші розміри ложа (до 95 см). Масаж на такому столі принесе максимум задоволення обом – і клієнту, і майстру!

Педікюрне крісло – мабуть, найоригінальніший вид професійних косметологічних меблів, особливо, якщо в ньому відсутня ножна частина. Такі меблі можна вибрати серед 2-х видів: з розділеною зоною для ніг (за потреби крісло розкладається в комфортне горизонтальне ложе), і у вигляді суто педікюрного косметологічного крісла – з висувною регульованою підставкою для ніг, ванночками тощо. Його більше ніяк не використаєш – ну хіба що для естетичних процедур, коли клієнт знаходиться у сидячому положенні, але якщо його вибрати – він стане справжньою окрасою педікюрного кабінету.

Косметологічне крісло: керуємо механізмами

Сучасна кушетка – складний інженерний виріб, у якому може бути механіка, гідравлічна помпа, електроприводи. За допомогою них регулюються рівні нахилу спинки, опускання й підіймання догори ножної частини, кут нахилу, висота кушетки. Чим більше механізмів – тим дорожче виріб. Є також і моделі з фіксованою висотою – вони відрізняються візуальною легкістю і навіть певною витонченістю. Ну а щоб уже зовсім вразити клієнта – можна вибрати косметологічне крісло з підігрівом усіх трьох зон до 50о (+/- 5о)!

  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.