0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Косметологічний комбайн: 8 причин купити (частина I)

 • 20 січня 2020 00:00:00
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 536

Сфера б’юті-бізнесу – одна з тих галузей, що розвиваються найбільш швидкими й динамічними темпами. На ньому існує велика конкуренція: постійно відчиняють свої двері нові салони, виробники косметологічних апаратів пропонують все новіші й новіші моделі комбайнів. Кожні кілька місяців численні школи, курси й коледжі випускають сотні й тисячі нових спеціалістів зі свіженьким косметологічним дипломом, які прагнуть застосувати свої знання у справі, проводити процедури, боротися за клієнтів і заробляти гроші. Між тим, деякі дослідження б’юті-ринку свідчать про збитковість багатьох косметологічних закладів, необхідність тривалого періоду для напрацювання репутації, пошуку клієнтів навіть для базових процедур, щоб хоча би «вийти в нуль».

Сфера краси, незважаючи на велику популярність і запитаність косметологічних процедур в певних групах і прошарках суспільства, має занадто низький відсоток «покриття» суспільства. Це стосується і методик, які проводяться за допомогою апаратів. Як свідчать дані одного з останніх соціологічних досліджень «Індекс жіночого щастя», проведеного в Україні міжнародною компанією «4Service Ukraine», лише 15% українок мають час, а 13% – достатньо фінансових ресурсів, щоб доглядати за собою. При цьому 82% опитаних респондентів під поняттям «догляд за собою» розуміють саме відвідини косметолога. В цих цифрах – величезний потенціал розвитку косметологічної сфери. І водночас – суттєвий наголос на майбутньому здешевленні прейскуранта цін на косметологічні процедури.

 

Здивовувати й здешевляти – саме ці два принципи стануть засадничими для косметологічної сфери в стратегічній перспективі. А значить, актуальне питання пошуку способів для стабільного розвитку бізнесу, залучення й утримання своїх клієнтів, зменшення вартості косметологічних процедур без шкоди для їх якості. Косметологічний комбайн – один з ресурсів, за допомогою яких гарантувати салону краси розвиток на кілька років уперед. Перелік факторів, що актуалізують придбання комбайна для проведення широкого спектра процедур, достатньо довгий. Можна виділити 8 основних причин купівлі косметологічних апаратів, кожен з яких нижче розглянемо детальніше. Придбання комбайна має такі підстави:

 • Економічна доцільність
 • Можливість безболісного майбутнього зниження цін на процедури
 • Конкурентність на ринку послуг
 • Запитаність методик, що ґрунтуються на роботі комбайнів
 • Підвищення варіативності косметологічних процедур
 • Можливість здійснювати комплексний підхід до вирішення проблем
 • Надійність сучасних апаратів
 • Мінімізація залежності від людського фактору

Економічна доцільність

Покупка косметологічного комбайна – одне з найвигідніших вкладень економічних ресурсів. Апарат – це стильно, модно, ефективно: в очах клієнта, особливо потенційного, який вперше завітав до конкретного салону роздивитися все на місці й домовитися про майбутні косметологічні процедури, наявність комбайна – свідчення рівня закладу краси, своєрідна гарантія якості майбутніх результатів, адже апарат – це в тому числі маркер економічної стабільності салону. Це набуває окремого значення, якщо клієнт бачить не один маленький апарат, а серйозний полі функціональний комбайн з великою кількістю кнопочок і насадок. Такий комбайн справить враження, і, цілком можливо, стане визначальним фактором на користь конкретного закладу для проведення процедур з догляду та омолодження. Апарат з першого ж дня його купівлі починає приносити вигоду. Економічна доцільність має й короткострокові, й орієнтовані на перспективу підстави – сучасні комбайни «Бьюті Сервіс Україна» мають справедливу обґрунтовану гарантію 12–18 місяців, а власний технічний центр забезпечить і післягарантійне обслуговування апарата.

Можливість безболісного майбутнього зниження цін на процедури

Косметологічні процедури, які передбачають використання методик впливу на шкіру за допомогою апарата, відрізняються високою вартістю. Особливо це стосується методик омолодження, відновлення, апаратної біоревіталізації шкіри – їх можна здійснити лише із застосуванням комбайнів. Наявні альтернативи – ін’єкційні методи, пластична хірургія тощо – насправді зовсім не є косметологічною альтернативою таким процедурам, аналогічно скальпель хірурга або шприц – не альтернатива апаратам. Згадаймо про приведені 13% жінок з достатнім рівнем фінансового забезпечення – ті 87% жінок, щ лишились, навряд чи будуть збирати кошти на дорогі ін’єкційні процедури. Сучасні комбайни, які поєднують у собі топ-функції, характеризуються швидкою окупністю. Розглянемо такий приклад. Косметологічний комбайн 5-в-1 «Бюті Сервіс» модель 6007 – один з найпопулярніших апаратів, його повна вартість без урахування знижок за програмою лояльності та акційних пропозицій – 25900 грн. Найвища вартість в салонах Києва з присутніх у ньому опцій – на процедуру мікрострумової терапії, від 600 грн. Перші 5 клієнтів, які придбають курс мікрострумів на апараті з 10–12 процедур, повністю окуплять вартість комбайна. Враховуючи, що для цієї косметологічної процедури окрім комбайна потрібен лише звичайний медичний струмопровідний контактний гель, через кілька місяців роботи цілком можливе зниження ціни й формування вигідних для клієнтів пакетних пропозицій – салон при цьому вже буде отримувати чистий прибуток, апарат себе давно окупив.

 

Конкурентність на ринку послуг

Косметологів на ринку України багато, але далеко не кожний має власний косметологічний комбайн. Навіть якщо клієнт прийшов на стандартну процедуру ручної чистки, він при вигляді апарату починає замислюватися, щоб застосувати його на собі – такі психологічні моменти відіграють велику роль. Косметологи погодяться – одне з типових запитань на погляді на комбайн таке: «А що може робити ваш апарат?». Спеціаліст, який любить свою роботу, обов’язково надасть на це питання вичерпну відповідь, розкаже про можливості апарата для процедур омолодження, зволоження шкіри, лікування купероз, акне, про атравматичну ультразвукову чистку тощо. Різноманіття вжитих термінів, розказані перспективи складання комплексних програм і багатоманітних доглядових косметологічних процедур із застосуванням апарата справлять враження – хочеться спробувати все! Наявність комбайна, за допомогою якого можна вирішувати різні проблеми шкіри, впливає на підвищення репутації салону й майстра, а значить – підвищує їх конкурентоспроможність. Навіть займаючись приватною практикою, косметолог за допомогою апарата і відповідних унікальних процедур може скласти серйозну конкуренцію колегам, які працюють у таких же обставинах – але без комбайна.

Частина 2

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.