0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Як вибрати косметологічне обладнання?

 • 15 листопада 2019 16:13:08
 • Олеся Мандебура-Нога,
 • Відгуки: 0
 • Переглядів: 585

Сучасна косметологія має в своєму арсеналі багато процедур для догляду за шкірою, її лікування, омолодження. Приймаючи рішення про розширення переліку послуг, що надаються у вашому салоні,купівлі нового косметологічного обладнання, спеціаліст чи власник салону формує перелік питань. Апарати для косметології, види і ціна − базові для пошуку. Техніка, яка успішно пропрацювала десяток років, за час, що минув, суттєво покращилася за ефективністю омолодження, характеристиками, функціональністю.

Процедури догляду за шкірою: сучасні тенденції


Косметологічне обладнання − напрямок науки, який розвивається найактивнішими темпами. З його допомогою виконують величезний перелік технік з омолодження шкіри. Доглянута зовнішність − усталений тренд у сучасній філософії життя. Категорію, до якої входять найпопулярніші косметичні апарати, умовно можна розділити на 2 підгрупи:

 • Обладнання для проведення процедур, що є найвідомішими і наймоднішими на цей момент. Наприклад, 2019 р. у світові лідери за запитом вийшли апарати для гідродермабразії, лазерного омолодження шкіри.
 • Класичне косметологічне обладнання, яке має тривалий позитивний досвід використання. Мікрострумова терапія, ультразвуковий фонофорез − процедури лікування та омолодження шкіри, що успішно апробовані кількома десятками років застосування. Їх популярність не зменшується від появи нових апаратів і методик.


Вирішуючи питання про те, як вибрати косметологічне обладнання для салонів краси, оптимально скласти перелік найбільш запитаних процедур свого салону з догляду та омолодження шкіри протягом останнього року, зробити моніторинг пропозицій послуг великих салонів краси. Чим більше салон, тим більше у нього розмаїття косметологічних процедур, актуальніше питання постійної появи новинок для утримання репутації, збереження інтересу постійних клієнтів та залучення нових.

Не менше, чим спеціалістів, питання появи нових апаратів цікавить компанії, які поставляють косметологічне обладнання для процедур з догляду та омолодження шкіри на український ринок − це їх репутація і лідерські позиції. Систематичне вивчення останніх новинок техніки на їх сайтах − найшвидший, найзручніший, найменш витратний спосіб відстежувати останні модні тенденції.

Косметологічне обладнання: різновиди апаратів

Систематизація апаратів, їх поділ на види − питання певною мірою умовне. Існує кілька варіантів розподілу на види:

 • сфера застосування: домашні методи догляду за шкірою чи професійне салонне використання
 • ділянка застосування: омолодження обличчя та / або тіла
 • вирішення косметологічних проблем: процедури з лікування, омолодження, гідратації шкіри
 • вирішення естетичних проблем: депіляція, коагуляція
 • фізичні фактори, що використовуються в техніці: мікроструми, ультразвукові, лазерні апарати


Наведений перелік − умовний. Якщо розглядати ситуацію з точки зору власника бізнесу, то в його інтересах мати у своєму салоні краси багато різних косметологічних апаратів для процедур з омолодження та рішення широкого спектру проблем шкіри. Чим більше різнорідного обладнання, тим ширше перелік послуг, різноманітніші програми з комплексного догляду за шкірою обличчя і тіла, більше вибір експрес процедур «миттєвої краси» та процедур «вихідного дня».

Якщо косметологічне обладнання вибирає професіонал-косметолог для себе, є сенс спочатку придбати класичні апарати для процедур з догляду, лікуванню, омолодженню шкіри обличчя: ультразвуковий скрабер, фонофорез, апарати мікрострумової терапії та електропорації, лазерне обладнання. Ці методики − базові, завдяки їм навіть спеціаліст-початківець зможе скласти десяток комплексних косметологічних програм для омолодження шкіри обличчя, шиї, декольте, рук. Якщо  додати найпростіший, комфортний для клієнтів та економічно вигідний у щоденному застосуванні апарат для тіла − пресотерапію, то можна пропонувати комплекс процедур омолодження не лише для обличчя, але й всього тіла − від голови до ступень і пальчиків на ногах.

Обладнання для косметолога: якість за smart ціну


Купівля косметологічного обладнання, апаратів омолодження шкіри − заняття цікаве, захоплююче. Першим чином − вибір торгової марки, які ви готові довірити свої гроші. На б’юті-ринку України існує багато кампаній, які пропонують різноманітні апарати для виконання будь-яких процедур з догляду та омолодження шкіри обличчя. Пропонуємо ґрунтовно вивчити розділи на їх сайтах під назвами «Про нас», «Політика повернення», «Сервіс і гарантія», «Програма лояльності». Такі розділи важливі саме для покупців − адже знакову роль при купівлі косметологічного обладнання грає питання репутації компанії, її позиціонування на ринку, а значить − захисту ваших коштів, умов їх потенційного повернення.

Придбання одного косметологічного апарата малоефективне. Вирішуючи питання, скільки ви готові вкласти особистих коштів і скільки  коштує обладнання для косметолога загалом, радимо звернути увагу на топові процедури догляду за шкірою. На сьогодні найбільш запитані такі процедури лікування та омолодження: УЗ−пілінг, фонофорез, мікроструми, електропорація. Якісні прилади з ліцензією для виконання цих процедур коштують в межах 4900−9900 грн. Але вже від 9900 грн. можна придбати апарат на 2−3 функції, що значно вигідніше. Найоптимальніший спосіб вкладання коштів − косметологічний комбайн з 4−5 топовими функціями для омолодження шкіри. Ціна на таке обладнання стартує від 19900 грн. 

Вибираючи косметологічні апарати, скористайтесь додатковими пропозиціями, наприклад, безкоштовного навчального семінару. І нехай ваше нове обладнання радує вас і створює красу вашим клієнтам!

 • Посты автора
 • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.