0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Доставка ваших замовлень: ще простіше та комфортніше

  • 13 травня 2020 16:01:37
  • Олеся Мандебура-Нога,
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 412

Шановні клієнти, хочемо поділитися з вами інформацією про мобільний додаток компанії "Нова Пошта", який дозволяє вам отримати швидкий доступ до інформації про ваші посилки.


Завантажити такий додаток можна в App Store і Google Play. Після реєстрації в додатку вам буде доступна будь-яка інформація по вашим посилкам.


На ваш телефон будуть приходити повідомлення про всі відправленнях оформлені на ваше ім'я і номер телефону.


Наприклад, ви оформили замовлення у нашому магазині і вибрали доставку до відділення Нової Пошти. Наш кур'єр відвозить ваше замовлення на Нову Пошту і передає посилку оператору. Як тільки оператор прийняв посилку і створив номер декларації, ви тут же отримаєте про це повідомлення і зможете відслідковувати рух вашої посилки. Коли посилка буде у відділенні одержувача ви також отримаєте про це повідомлення.


Крім того, додаток дозволяє відразу оплатити доставку, що заощадить ваш час в процесі отримання посилки. А також вам буде доступна індивідуальна картка клієнта Нової Пошти, яку ви можете пред'явити, як документ, що підтверджує вашу особистість.


Завантажуйте додаток на свій телефон для зручного і своєчасного отримання інформації про доставку ваших замовлень у нашому магазині!

 
  • Посты автора
  • Биография
author
Олеся Мандебура-Нога,

Дипломований косметолог: "У своїй косметологічній практиці я дотримуюсь 5 основних правил: 1. Не нашкодити. Адже клієнти довіряють нам найдорожче – своє обличчя. 2. Дати більше, ніж очікує клієнт. 3. Сучасний косметолог – також і психолог. Потреба у відпочинку – той прихований чинник, який часто є глибинною основою візиту. 4. Постійне навчання. Сучасна індустрія краси – це потужні лабораторії, в яких працюють найкращі хіміки, біохіміки, біологи, технологи, фізики. Відстежувати новітні тенденції, багато вчитися, постійно займатися професійним самовдосконаленням – обов’язкові складові успішної роботи. 5. Любити свою професію."

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.