0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкрУкр
kosmetologia.com.ua

Бьюті Сервіс Україна бере участь у виставці "Медвін-2018" - стенд № О15

  • 16 серпня 2018 12:17:24
  • Відгуки: 0
  • Переглядів: 839

5-7 вересня в "КиївЕкспоПлаза" відбудеться профільний захід - виставка "Медвін-18": Стоматологія. Даний захід буде присвячено реформі в стоматології України.

Так як, частина продукції компанії Бьюті Сервіс Україна користується попитом у медичній сфері, ми вирішили взяти участь в цьому заході. В рамках виставки, на стенді нашої компанії №О15 будуть представлені стільці для медпрацівників, маніпуляційні візки і лампи.

Перевага нашої компанії - доступна вартість. Бьюті Сервіс Україна - єдина компанія на вітчизняному ринку, яка змогла запропонувати якісний сучасний ортопедичний стілець за доступною ціною.

Ми є офіційним імпортером стільців-сідел з розділеним сидінням. Перевірені, довірливі відносини з виробником і великі обсяги поставок дозволяють нам формувати доступні для українського споживача ціни.

Наші стільці-сідла без і зі спинкою користуються підвищеним попитом сьогодні. Представники різних професій, в тому числі стоматологи, вже оцінили переваги стільців-сідел.

Конструкція стільців розроблена спеціальним чином, що сприяє підтримці правильного S-подібного положення хребта. Крім того, стілець оснащений регулюючими механізмами, які дозволяють змінювати висоту стільця, нахил сидіння і нахил спинки, тобто можна індивідуально підібрати максимально зручне положення. Ще одна особливість цієї моделі - половинки сидіння можуть бути як в балансуючому режимі, так і в фіксованому.

Крім продуманої ергономіки стільці-сідла мають хороші технічні показники: надійний пневматичний підйомник BIFMA STANDARD, суперміцні подвійні поліуретанові колеса, міцний і м'який матеріал оббивки і пінний наповнювач високої щільності.

Ще одна унікальна пропозиція від Бьюті Сервіс Україна дозволяє задовольнити навіть самі специфічні запити споживача. При покупці стільця-сідла у нас, ми пропонуємо різні варіанти пневматичного підйомника, тобто крім стандартної помпи ви можете вибрати один з 3-х варіантів: помпа 12 см, 20 см або 36 см. Це дозволить вам підібрати найбільш комфортний стілець з урахуванням ваших специфічних потреб, так, наприклад, стілець з помпою 36 см матиме максимальну висоту від підлоги - 90 см.

Відзначимо також, що стільці нашої компанії мають санітарно-гігієнічний висновок МОЗ України.

В рамках виставки "Медвін-18" заплановані додаткові знижки для відвідувачів заходу. Щоб відвідати виставку безкоштовно, реєструйтеся на сайті організаторів.

До зустрічі на виставці! Бьюті Сервіс Україна, стенд №О15.

 
 
Залишити відгук ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків до запису.