0-800-339-515 (бесплатно) (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Дарсонваль / Коагулятор

Сучасні технології дозволяють швидко і безболісно проводити різні оздоровчі процедури, яскравим прикладом чого є дарсонваль Корона. Він створює коронний розряд між електродом і поверхнею тіла, який проникає вглибину шкіри та у волосяні фолікули. Таким чином, дарсонваль Корона випромінює електромагнітне поле, яке благотворно впливає на тканини, активізуючи в них обмінні процеси і мікроциркуляцію. Цей вплив стає можливим завдяки виникненню при дарсонвалізації високочастотних імпульсів струму в електроді, заповненому газом.

Завдяки своїй безболісності та інтенсивності дії дарсонваль Корона широко застосовується в медицині та косметології, а придбати його можна не лише для професійного, а й домашнього використання. Дарсонвалізації практично не має протипоказань – навіть більше, вона рекомендується людям будь-якого віку при найрізноманітніших захворюваннях. Лікувальну дію дарсонваля Корона вже оцінило багато жителів м. Києва та всієї України, а їх відгуки свідчать про позитивний результат лікування у таких випадках:

  • лікування вугрових висипань та запальних процесів;
  • благотворний вплив на волосся, стимулювання активності волосяних цибулин і ріст волосся;
  • лікування варикозу, гематом, нормалізація секреції сальних залоз і т.д.

В інтернет-магазині «Бьюті Сервіс» ви зможете недорого придбати дарсонваль Корона з детальною інструкцією, а також замовити за вигідною ціною інше косметологічне обладнання: електрохірургічний коагулятор і апарат для гальванізації. Кожен з представлених тут приладів має свої характеристики і переваги, про що свідчать численні відгуки користувачів з м. Києва та інших міст.


Продаж коагуляторів у Києві здійснюється в інтернет-магазині «Бьюті Сервіс».

Представляємо вашій увазі рекордсмена продаж – коагулятор DIY-112. Ефективність апарата з видалення новоутворень на шкірі оцінили кращі спеціалісти в галузі косметології.

Професіонали відзначають компактність цього приладу і простоту в управлінні. Ці характеристики в сукупності з доступною ціною вивели коагулятор DIY-112 в ряди найбільш запитаних апаратів у косметології.

Вартість коагуляторів в Україні представлена в широкому ціновому діапазоні, тому досить складно зробити правильний вибір, щоб не придбати неякісне обладнання. Наша компанія існує на ринку вже понад 10 років і заслужила довіру багатьох косметологів. Їхні позитивні відгуки сформулювали імідж компанії як продавця якісного обладнання.

Каталог косметологічних коагуляторів періодично оновлюється і поповнюється новими моделями обладнання. «Бьюті Сервіс» працює з перевіреними фабриками-виробниками, тому ми завжди впевнені в якості наших апаратів.

Придбати косметологічний коагулятор означає вирішити багато шкірних естетичних проблем ваших клієнтів за лічені хвилини, а головне – абсолютно безпечно.

Завдяки дії електричному струму високої частоти, і при цьому – низької напруги, можна видалити бородавку, папілому, родимку, ускладнені вугри та інші доброякісні новоутворення на шкірі не лише швидко, а й без кровотеч і рубців згодом. Практично безболісна дія струму призводить до обвуглювання новоутворення. На його місці з’являється скоринка, під якою дозріває новий, здоровий епітелій. Після 10 днів скоринка відпадає самостійно, при цьому на шкірі немає ніяких рубців і шрамів. Саме тому так званий метод електрокоагуляції – один з найпопулярніших способів видалення утворень на шкірі.

Коагулятор DIY-112 призначений для точкової дії. В комплектації – рукоятка з одним електродом у вигляді маленької голки, завдяки якій можна видалити навіть найменші недоліки шкіри і в найгірше доступних місцях.

Дарсонваль – незамінний прибор в косметологічному кабінеті. Він використов...
Ціна: 890 грн.
196
0 відгуків
 0 відгуків
Дарсонваль – незамінний прибор в косметологічному кабінеті. Він використов...
Ціна: 1 040 грн.
70
2 відгуків
 2 відгуків
Сумка для компактного і зручного зберігання апарату Дарсонваль Корона. Сум...
Ціна: 150 грн.
64
0 відгуків
 0 відгуків
Коагулятор косметологічний / дерматологічний без пасивного електрода призн...
Ціна: 3 200 грн.
16
1 відгуків
 1 відгуків
АКЦІЯ МІСЯЦЯ! -10% Функції: УЗ-форез УЗ-скрабер ел...
Ціна: 24 900 грн. 22 410 грн.
50
1 відгуків
 1 відгуків
Стаціонарний косметологічний комбайн 9-в-1 мод. 5050 з електронним управлі...
Ціна: 33 900 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Стаціонарний косметологічний комбайн 9-в-1 мод. 5050А з електронним управл...
Ціна: 37 900 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків
Стаціонарний косметологічний комбайн 13-в-1 мод. 3001 з сенсорним управлін...
Ціна: 49 900 грн.
0
0 відгуків
 0 відгуків