(044) 503 73 96 (067) 406 81 08 (050) 410 29 08 Замовити дзвінок
0
Корзина 0 грн.
Ваш кошик порожній
Официальный импорт с 2005 г.
Более 70 дилеров по Украине
Собственный сервисный центр
Выставочный зал 150 м2
УкраинскийУкраинский
Категорії

Желаете получать уведомления о новых акциях?
Подпишитесь на нашу рассылку!

Дарсонваль

Сучасні технології дозволяють швидко і безболісно проводити різні оздоровчі процедури, яскравим прикладом чого є дарсонваль Корона. Він створює коронний розряд між електродом і поверхнею тіла, який проникає вглибину шкіри та у волосяні фолікули. Таким чином, дарсонваль Корона випромінює електромагнітне поле, яке благотворно впливає на тканини, активізуючи в них обмінні процеси і мікроциркуляцію. Цей вплив стає можливим завдяки виникненню при дарсонвалізації високочастотних імпульсів струму в електроді, заповненому газом.

Завдяки своїй безболісності та інтенсивності дії дарсонваль Корона широко застосовується в медицині та косметології, а придбати його можна не лише для професійного, а й домашнього використання. Дарсонвалізації практично не має протипоказань – навіть більше, вона рекомендується людям будь-якого віку при найрізноманітніших захворюваннях. Лікувальну дію дарсонваля Корона вже оцінило багато жителів м. Києва та всієї України, а їх відгуки свідчать про позитивний результат лікування у таких випадках:

  • лікування вугрових висипань та запальних процесів;
  • благотворний вплив на волосся, стимулювання активності волосяних цибулин і ріст волосся;
  • лікування варикозу, гематом, нормалізація секреції сальних залоз і т.д.

 

В інтернет-магазині «Бьюті Сервіс» ви зможете недорого придбати дарсонваль Корона з детальною інструкцією, а також замовити за вигідною ціною інше косметологічне обладнання: електрохірургічний коагулятор і апарат для гальванізації. Кожен з представлених тут приладів має свої характеристики і переваги, про що свідчать численні відгуки користувачів з м. Києва та інших міст.

Дарсонваль – незамінний прибор в косметологічному кабінеті. Він використов...
Ціна: 790 грн.
84
2 відгуків
 2 відгуків